Zarafet Dolu Spagetti Askılı Gelinlik Trendi

Spagetti askılı gelinlik trendi son sezonun en göze çarpan trendi oldu. İncecik askılar yalnızca gelinlik dünyasında değil birçok kıyafette de trend bir detay haline geldi. Siz de omuzları güzel gösteren bu trendi yakından takip etmek istiyorsanız sizin için derlediğimiz spagetti askılı gelinlik modellerine göz atmaya ne dersiniz? İşte spagetti askılı gelinlik trendi ve en güzel modeller.

  • Son zamanlarda moda olan sadelik ve minimalist gelinliklere ince askılar çok daha yakışıyor. Kabarık olmayan, üzerinizden akıp giden gelinlikleri kır ya da bahçe gibi düğün mekanları için tercih edebilirsiniz.
https://www.kleinfeldbridal.com/product/love-by-pnina-tornai-spaghetti-strap-a-line-wedding-dress-with-tulle-skirt-14672/
  • Spagetti askılı gelinliklerin en güzel yanı sırt dekoltesi ve göğüs dekoltesini daha da güzelleştirmesi. Özellikle V yakalı gelinlikler için bu askı oldukça ideal.
https://www.dhgate.com/product/sexy-spaghetti-straps-beach-wedding-dress/405953616.html
  • Her ne kadar ince askılar minimal tasarım gelinliklere daha çok yakışsa da kabarık gelinliklerde de bu askıları görmek mümkün. Özellikle üst kısmı vücuda oturan ve belden sonra açılan prenses gelinliklerde harika bir görünüm oluşturuyor.
https://www.dhgate.com/product/ivory-spaghetti-strap-ball-gown-wedding-dresses/409384087.html
  • Daha zarif ve daha feminen bir gelin olmak istiyorsanız ince askıları balık ya da yarı balık formlu gelinliklerle tercih edebilirsiniz. Vücut hatlarını ortaya çıkaran bu tarz gelinlikler özellikle havuz başı ya da otel düğünleri için ideal.
https://marketplace.zibbet.com/prom-dresses/sexy-spaghetti-straps-wedding-dress-mermaid-wedding-dresses-deep-v-neckline-bridal-dresses
  • İnce askıları daha da cazip hale getirense hiç kuşkusuz derin sırt dekoltesi. Ön kısımda gayet sade görünen bir gelinlik sırt kısmında muhteşem bir görünüm yaratabilir.
https://www.kleinfeldbridal.com/product/madison-james-spaghetti-strap-floral-lace-and-tulle-a-line-wedding-dress-mj466/
Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply