Hakkımızda

Kadınım Mutluyum Hakkımızda, Kadın Yaşam ve Moda sitesi Betül K. Yıldız tarafından 2012 yılında New York’ta kurulmuştur. (Betül Yıldız ve New York hakkında daha fazla bilgi almak için kendisini Instagram hesabından takip edebilirsiniz.) Moda, güzellik ve bakım, yemek tarifleri, dekorasyon ve ev yaşamı, evlilik, kültür sanat ve kariyer konularını ana başlık olarak ele alarak yayın hayatımıza başladık. Sizden gelen olumlu tepkilerle şehir yaşamı ve gezi konularını da sitemize ekledik.

Betül K. Yıldız
(@alleygirl)

Aylık yirmi  bin tekil ziyaretçimizle, Kadınım Mutluyum olarak reklam verenlerimize farklı projelerimizi sunmaktayız. Bizimle; sponsor yazı, kategori sahiplenme, SEO back link çalışması, bülten gönderimi, banner ya da sosyal medya reklam çalışmaları için iletişime geçebilirsiniz.

Kadınım Mutluyum ekibi reklam çalışmalarınızın en iyi karlışılığını almanız için ekibinizin bir parçası gibi sizinle birebir çalışmalar yapar. Kadınım Mutluyum tek seferlik reklam çalışmasılarına göre değil, sürekli çalışmalar yapacağı iş ortaklıklarına göre fiyat politikasına karar verir.   Reklam ve bülten gönderimi için: marketing[@]kadinimmutluyum[.]com mail adresini kullanabilirsiniz.  

Kadınım Mutluyum Hakkımızda

New York, New York /USA