SEO Uzmanları Zeo Agency Önderliğinde Türkiye’de

Seo üzerine uzman kadrosu ile hem Türkiye’de hem de uluslararası arenada dünyanın en iyilerinden sayılan Zeo Agency, 2013 yılında ilkini gerçekleştirdiği SEOzone konferansını bu yıl Digitalzone adıyla Şişli Radisson Blu Hotel’ de gerçekleştiriyor.

Türkiye’de ilk SEO etkinliği olarak 2103 yılında gerçekleşen konferans yoğun bir ilgi görmüştü. Her yıl Zeo Agency organizatörlüğünde tekrar edilen SEO konferansları 18 – 19 Ekim tarihleri arasında altıncı kez düzenlenecek. Çok sayıda uluslararası uzman ağırlanacak olup, katılımcı sayısının da geçmiş yıllara göre daha fazla olması bekleniyor.

Bu yıl farklı olarak SEO’nun kullanımının öneminin yanında, PPC, SEM ve ASO konularının da ele alınacağı etkinlikte Türkiye’nin pek çok yerinden gelen katılımcılara en iyi ve doğru bilgi aktarılacak. Dijital dünyayı işin profesyonellerinden aktarmak amacıyla yola çıkan Zeo Agency, düzenlediği konferanslarla, katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

Konferansta SEO algoritmaları, arama motoru optimizasyonu, mobil uygulama market optimizasyonu, arama motoru pazarlaması ve tıklama başına maliyet gibi konuların firmalara katacağı avantajlar katılımcılara anlatılırken, yapılan workshop ve kurumsal uygulamalarda katılımcılar da aktif olarak rol alacak.

SEO ve dijital dünya alanındaki en yaratıcı çözümler uluslararası profesyoneller tarafından anlatılırken, ayrıca katılımcılara istedikleri konferansa katılım hakkı da verilecek. Kurumların ve kişilerin hedeflerine en uygun pazarlama stratejilerinin yer alacağı Digitalzone18 organizasyonunda yaklaşık 15 konuşmacı yer alacak. Dijital çağın internet alışkanlıklarına uygun arama motoru altyapısı kurmak ve geliştirmek isteyen katılımcılara aynı zamanda simültane tercüme de yapılacak.

Kendi hikayesini yazan ve dünyaya kabul ettiren SEO profesyonellerinin katılacağı ve iki gün sürecek etkinlik ile katılımcılara SEO dünyasının en güncel yenilikleri anlatılacak. Ülkemizdeki ve dünyadaki SEO profesyonellerinden her geçen gün daha da fazla ilgi gören Digitalzone18 konferansının konuşmacıları;

· Yiğit Konur – Zeo Agency Kurucu Ortak
· Rıza Selçuk Saydam – Facebook
· Laura Crimmons – Silverthorn Agency
· Lexi Mills – Shift6
· Matthew Kay – Aira
· Selina Bieber – Godaddy
· Phil Nottingham – Phil Nottingham Ltd
· Bartosz Gôralewicz – Elephate Agency
· Larry Kim – Mobile Monkey
· Kevin Richard- SEObserver
· Baryy Adams – Polemic Digital
· Fatih Özkösemen – Google
· Gary IIIyes – Google
· Cindy Krum – Mobile Moxie
· Anders Hjorth – innovell.com

Digitalzone etkinlikleri 6 yıldır Türkiye’de aktif olarak gerçekleştirilmektedir. Yurt dışında düzenlenen bu tip konferansların Türkiye’de de olması gerçekten takdir edilesi bir durum. Digitalzone18, Radisson Blu Hotel-Şişli’de gerçekleşecek. Uluslararası standartlara sahip bu etkinlik ile ilgili detaylı bilgi edinmek için Zeo Agency web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Betül K. Yıldız

Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona [email protected] ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

No Comments Yet

Leave a Reply