İstanbul’daki En İyi 5 Gözlemeci, İstanbul’daki Gözlemeciler

Kahvaltıda ya da öğle yemeğinde gözleme yemek birçok kişi için muazzamdır. Yapımı kolay olsa da en lezzetli gözlemeyi yemek her zaman mümkün olmuyor. Eğer siz de bir gözleme gurmesiyseniz ya da lezzetli gözlemeler tatmak istiyorsanız sizin için derlediğimiz İstanbul’daki gözlemeciler listesine mutlaka göz atın.

Damak Tadını Önemseyenler İçin İstanbul’daki Gözlemeciler Listesi

Privato Cafe

http://www.cemkarakus.com/wp-content/uploads/2016/08/20160801_103959.jpg

Şık dekorasyonu, yöresel kahvaltı seçenekleri ve elbette muazzam gözlemesiyle İstanbul’daki en iyi mekanlardan biri. Köy kahvaltısı lezzetini ve gözlemeleri tatmak için mutlaka deneyin. Farklı malzemelerle hazırlanmış lezzetli gözlemeler tatmak için gidebileceğiniz harika mekanlardan biri. Merkezi bir yerde bulunması da bir diğer artısı.

Adres:: Şahkulu, Galata Galip Cad., Tımarcı Sok. 3/B, Beyoğlu, İstanbul

Gözlemece

https://www.yelp.com.tr/biz/g%C3%B6zlemece-istanbul

Kahvaltı konusunda sayısız seçeneği olan Beşiktaş’taki en güzel mekanlrdan biri olan Gözlemece, lezzetli gözlemeler konusunda eline su dökülmeyecek kadar başarılı. Farklı malzemelerle lezzetine lezzet katan bu mekanın gözlemelerini mutlaka tatmalısınız.

Adres: Sinanpaşa Mahallesi, Ihlamurdere Caddesi, Şehit Dursun Bakan Sokak, No 29/A, İstanbul

Otantik Anadolu Yemekleri

https://www.thefork.com/restaurant/otantik-anadolu-yemekleri-kadikoy/76995

İstanbul’daki gözlemeciler listesinde olmayı hak eden, otantik yemekleri ile yöresel tatlardan vazgeçemeyenler için harika bir mekan olan Otantik Anadolu Yemekleri, aynı zamanda muhteşem gözlemeler de yapıyor.

Adres: Caferağa, Muvakkıthane Cd. 24/A, Kadıköy

Mola Gözleme Evi


http://budaviva.com/2015/08/sile-agvanin-en-iyi-kahvalti-mekanlari/screen-shot-2016-05-06-at-13-21-18/

Şile’de bulunan bu harika mekan lezzetli hamuru, harika malzemeleriyle tadı damağınızda kalacak gözlemeler yapıyor. Kıymalı, kaşarlı, ıspanaklı ve daha pek çok farklı malzemenin yer aldığı gözlemeler için mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Adres: Üvezli Köyü, Şile Yolu Gözlemeciler Sitesi No:4, Şile, İstanbul

Çınaraltı Mantı & Gözleme

https://www.neredekal.com/tesisler/3/hotel_32114/gallery/nr/1482305839_cinaralti-manti-gozleme12.jpg

Bu mekanın gözlemelerini tattıktan sonra uzun bir süre unutamayabilirsiniz. Ağva’da yer alsa da müdavimleri yolu önemsemiyor. Siz de yaklaşık 50 tane farklı gözleme çeşidi yapan ve her biri ile kendine hayran bırakan bu mekanın gözlemelerini mutlaka denemelisiniz.

Adres: Ağva Merkez Mahallesi, Plaj Caddesi, Cansever Sokak, No 6/A, Şile, İstanbul

 

İstanbul’daki En İyi Pizzacılar

İstanbul’daki diğer lezzetleri merak ediyorsanız ve farklı mekanlar keşfetmek istiyorsanız İstanbul’daki gözlemeciler listesinden sonra daha önce sizin için derlediğimiz İstanbul’daki En İyi Pizzacılar başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply