Yılbaşını Evde Geçirecekler için Harika Tavsiyeler

Yeni yıla tam olarak 1 gün kaldı. Artık bütün planlar ve alışverişler yapılmış olmalı. Eğer siz de bu yılbaşını evde kutlamayı tercih edenlerden biriyseniz evde yapabileceğiniz birçok aktivite var. Ailenizle ya da sevdiklerinizle geçireceğiniz bu yılbaşında sıcacık yuvanızın keyfiyle harika vakit geçirebilirsiniz. Bu anları biraz daha renklendirmek için yapabileceğiniz birkaç farklı etkinlik var.

Kareoke yapın!

  • Sesiniz güzel olsun ya da olmasın kareoke yapmak son derece eğlenceli. Son zamanlarda popüler olan bu kareoke mikrofonları ile evde geçirdiğiniz yılbaşı daha da eğlenceli olabilir.

Sing-A-Long Bling Bluetooth Karaoke Microphone (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Kutu oyunları oynayın!

  • Ailenizle ya da arkadaşlarınızla birlikte yeni yılı karşılarken çok güleceğiniz ve eğleneceğiniz kutu oyunları da oynayabilirsiniz.

Buffalo GamesTM Watch Ya’ Mouth Card Game (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Puzzle yapın!

  • Çocuklu aileler ya da arkadaş çevresi ile yılbaşı geçiren herkes için uygun etkinliklerden biri de puzzle. Özellikle çok parçalı ve zor yapbozları seçerseniz bütün gece eğlenebilirsiniz.

Springbok Puzzle Springbok& Travel USA 2000-Piece Jigsaw Puzzles (Set of 2) (Satın Almak İçin Tıklayınız)

Lezzetli yemekler tüketin.

  • Yılbaşı özel bir gün olduğu için tükettiğiniz kalorinin bir önemi yok. Damak tadınıza hitap eden en lezzetli yemekleri gönül rahatlığıyla midenize indirebilirsiniz. Mis gibi yılbaşı atıştırmalıkları için daha önce derlediğimiz yazımıza göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.
http://eko-produkt.me/decorating-a-buffet-table-for-a-party/decorating-a-buffet-table-for-a-party-table-ideas-party-hat-princess-candy-buffet-party-ideas-delights-decorate-buffet-table-christmas-party/

 

Yılbaşı filmleri izleyin.

  • Daha sakin bir yılbaşı geçirmek istiyorsanız yılbaşı temalı aile filmleri ile harika vakit geçirebilirsiniz. Hazırladığınız atıştırmalıklarla birlikte seyredeceğiniz bu filmler hoşça vakit geçirmenizi sağlayabilir. Film önerileri için buraya tıklayabilirsiniz.

yılbaşı filmi

Dans edin!

  • Yeni yıla nasıl girerseniz tüm yıl öyle geçer derler. Bu yüzden yılbaşı akşamını mümkün olduğunca mutlu ve neşeli geçirmeye çalışın. Bunun için dans müzikleri açıp ailecek gönlünüzce dans etmeye ne dersiniz?
https://blog.cheapism.com/cheap-new-years-party-3310/

Birbirinize sarılın!

Keyifli bir akşam geçirdikten sonra yeni yılı girdiğinizde mutlaka sevdiklerinize sarılın ve geçtiğimiz sene için şükredip yeni sene için de sevdiklerinizle birlikte mutluluğu kucakladığınızı hayal edin. Hayal ettikleriniz gerçek olsun. Mutlu yıllar! 🙂

https://www.masterfile.com/search/en/pictures+of+black+family+celebrating+christmas
Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply