Transparan Üstler ile Zahmetsiz Şıklık

Son yıllarda ön plana çıkan transparan üstler, günlük hayatın içine sızdı. Artık transparan kol, transparan dekolte, transparan sırt detayı gibi tasarımlar kolayca şık olmayı sağlıyor. Bralet üzerine giyeceğiniz bir transparan bluz ile dakikalar içinde özel bir davete hazır gelebilirsiniz. İşte sizin için derlediğimiz bazı transparan üstler.

transparan üstler
Koton Tül Detaylı T-Shirt 
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Şık bir siyah etek veya siyah pantolon üzerine giyeceğiniz bu transparan üst ile gideceğiniz yerde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

transparan üstler
Eka Kadın Siyah V Yaka Kolu Tül Bluz
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

V yakalı ve kolları tüllü bu transparan bluz hem günlük kombinlerde hem de özel davetlerde kolayca giyilebilir.

transparan üstler
Ola Kadın Siyah Kolu Tüllü Triko Bluz 
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Uzun kollu ve kolları transparan bu bluz da şık bir etekle bambaşka görünebilecek harika bir parça. Yüksek belli bir etek, uzun çizmeler ve şık takılarla gecenin en güzel kadını olabilirsiniz.

Rue Kadın Rue By Hakan Öztürk Bluz
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Pembe ve tamamen transparan bu gömlek stil sahibi görünmek için tercih edilebilecek en güzel parçalardan biri.

Koton Tül Detaylı T-Shirt 
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Farklı kombinlerde çok farklı stillere bürünecek harika bir transparan parça daha. Günlük stilde kot pantolon ile giyebileceğiniz bu tişört özel günlerde yüksek belli bol paçalı bir pantolon ve topuklu ayakkabılarla oldukça şık görünmenizi sağlayabilir.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply