Shopbop’ta %40 Sonbahar İndirimini Kaçırmayın

Sonbahar benim en sevdiğim mevsimlerden biri neden bilmiyorum halbuki yağmur yağmaya başlar, kat kat giymek zorunda filan kalmaya başlarız değil mi? Ama napiyim ben seviyorum işte! En çok da sanırım yeni dönem geldiği için bir sürü alışveriş yapabildiğimiz için seviyorum. Okul alışverişi, yeni mevsimlik kıyafet derken bir hayli yoğun bir dönem oluyor. Hal böyleyken yurtdışındaki oldukça popüler olan alışveriş sitelerinden Shopbop’ daki indirim haberini sizlerle paylaşayım dedim.

Her gün yeni bir indirimi kovalayan ben tabili bu %40 lik indirim haberini kaçırmadım ve sizler için süper bir insirim listesi hazırladım. Beğendiğiniz parçların üstüne tıklarsanız ilgili ürün sayfasına gidersiniz. Biliyorum bu ürünler $ fiyatından ama Türkiye dışındaki parçalar ve ürünler almak istiyorsanız güzel bir inceleme fırsatı. Ayrıca Shopbop dünyanın her yerine ürün gönderen bir site. Tanımayanlar için Shopbop, Amazon’un moda üzerine kurulmuş kardeş bir sitesi diyebiliriz. Yani gayet güvenilir bir yer.

Dış Giyim

Ayakkabı

Üst

Alt

Tek Parça

Çanta

Aksesuar / Takı

Betül K. Yıldız

Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona [email protected] ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

No Comments Yet

Leave a Reply