Konforlu Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Size konforlu ev dekorasyonu için harika öneriler getirdik. Ev dekorasyonu yaparken yalnızca şıklığa odaklanmak yerine konforu arttırmak çok daha önemlidir. Göze hitap etmesinin yanında konforlu, keyifli, samimi ve sıcak bir ortam yaratmakta fayda var. İşte sizin için derlediğimiz bu ev dekorasyonu fikirleri ile evinizi daha rahat ve konforlu hale getirebilirsiniz.

Dokulu eşyalar ekleyerek evinizde konforlu ve sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Kadife bir koltuk takımı, örgü battaniyeler, tüylü kırlentler gibi dokunma isteği uyandıran detaylar kullanabilirsiniz.

Bir evin samimi görünmesi için yapılabilecek en kolay şey halı kullanmaktır. Eğer evinizde halı yoksa soğuk ve bir o kadar da resmi bir görünüm elde edersiniz. Evinizin konforunu arttırmak için mutlaka halı kullanın.

Yatak odanızda konforlu bir görünüm yaratmak için nevresim ve yorgana ek olarak şık battaniyeler de kullanın. Bunun yanı sıra dokulu battaniyelerle birlikte birden fazla yastık da yatağınızın çok daha rahat görünmesini sağlar.

Bir evi samimi bir ortam haline getirmenin en ucuz yolu bitkileri kullanmaktır. Bitki beslemek konusunda çok fazla bilgi sahibi olmasanız bile çok kolay bakılan ev bitkileri ile dekorasyonda çok daha samimi bir ortam yaratabilirsiniz.

Evinizi size ait bir yer haline getirmek için mutlaka yaşam tarzınızı yansıtacak tablolar ve çerçeveler kullanabilirsiniz. Boş duvarları bu şekilde doldurarak evinizi kendi alanınız haline getirebilir ve böylece konfor miktarını da arttırabilirsiniz.

Bir evi ev yapan muazzam sofralarıdır. Şık yemek takımları, güzel bir yemek köşesi gibi uygulamalarla evinizde sıcak bir yemek ortamı oluşturabilirsiniz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

1 Comment

Leave a Reply