Satın Aldığım Ürün Ön Sipariş Ürünüyse;

Kadınım Mutluyum Dükkan’da satın almalarınızda ön sipariş kategorisindeki ürünlerde , bu ürünler size özel renk ve bedenlerde getirtildiği için ürün ya da ücret iadesi yapılamamaktadır. 🙁 Ürünlerinizi satın almadan önce renk, beden ve fiyat konusundaki endişelerinizi gidermek için [email protected] adresiyle iletişime geçmeyi unutmayın. 6 saat içerisinde Havale yapılmayan siparişlerin iptali sistem tarafından otomatik olarak gerçekleşmektedir.

Peki ya Aldığım Ürün Ön Sipariş Ürünü Değilse;

Bu durumda ürünü satın almadan önce yine [email protected]’ a mail atarak satın aldığınız ürünün farklı beden, boy, numara ve rengi olup olmadığını kontrol ediniz. Satın aldığınız ürünün başka bir rengi, boyu, bedeni numarası yoksa yine iade yapılamamaktadır.

Yukarıdaki anlatılanların aksi durumlarında ise  aldığınız ürünü ambalajını ve fiyat etiketlerini tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ambalajı bozulmuş, kullanılmış, tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Gönderdiğiniz ürün tarafımıza ulaşıp gerekli kontroller yapıldıktan sonra 3 gün içerisinde paranız havele yoluyla iade edilmektedir.

Ürün iadelerinde kargo ücreti alıcıya aittir.

Havale ve EFT ile verilen siparişlerin iadesinde banka kesintileri çıkarılarak ücret iade edilir.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.