First Lady Melenia Trump Stili Mercek Altında

ABD’nin yeni first lady’si olan Melenia Trump, güzelliği ve stiliyle çok konuşulan bir isim oldu. Muhteşem fiziğiyle büyüleyen Melenia’nin önceki mesleği de modellik. Davetlerde ve kırmızı halılarda yaptığı kombinler herkesi hayran bırakıyor.

Peki güzeller güzeli first lady’nin stiline yakından bakmaya ne dersiniz?

https://thenewdaily.com.au/entertainment/style/2016/07/22/melania-trump-style/

Melenia Trump’ın stiline genel olarak baktığımızda genellikle sade seçimler yaptığını görüyoruz. Özellikle son zamanlarda First Lady olmanın da etkisiyle son derece şık ve zarafet dolu seçimler yapıyor. Tek renkli elbiseler, minimal kombinler ve saç-makyaj uyumuyla büyüleyici görünüyor. Her ne kadar sade seçimler yapsa da seçtiği parçaların ufak tefek detayları göz alıcı görünmesine sebep oluyor. Bu elbisenin muazzam kol detayları buna harika bir örnek.

 

https://thenewdaily.com.au/entertainment/style/2016/07/22/melania-trump-style/

Elbiseler first lady’nin en çok tercih ettiği kıyafetler arasında yer alıyor. Tek renkli elbiselerini, monokrom şeklinde kombinlemeyi sıklıkla tercih ediyor. Beyazı ise en güzel taşıyan kadınlardan biri olduğunu söylemek gerek. Beyaz elbiselerini çoğunlukla nude bir stiletto ve bol ışıltılı makyaj ile tamamlamayı seçiyor.

https://www.fashionstylemag.com/2017/fashion/melania-trumps-best-looks-from-israel-and-italy/

Elbiselerden sonra en çok tercih ettiği kıyafet ise etek-ceket takımları. Bir first lady’ye yakışır bu harika kıyafetleri de en iyi şekilde kombinlemeyi başarıyor. İnce belini ortaya çıkaran kalın kemerler, kıyafetine hareket kazandıracak renkli ve desenli ayakkabılar ve dalgalı saçlarıyla stiline hayran kalmamak mümkün değil. Etek-ceket takımları içerisinde en çok beğenilenlerden biri ise hiç kuşkusuz asker yeşili, militer takım oldu.

http://www.scmp.com/magazines/style/news-trends/article/2085681/fashion-diplomacy-chinas-first-lady-and-7-other

46 yaşındaki eski model, yeni first lady Melenia Trump stili ile ilgili en çok göze çarpan detay ise hiç kuşkusuz kendine güveni. Seçtiği elbiseleri öyle büyük bir özgüvenle taşıyor ki hayran olmamak elde değil. Bu kemerli, desenli, kabarık midi elbise de özgüvenle taşıdığı harika elbiselerden biri.

https://www.youtube.com/watch?v=PPKuup-6Sb8

Melenia’nin stiliyle ilgili dikkat çeken bir diğer şey de renkleri harika bir şekilde kullanıyor oluşu. Hiçbir zaman birbiri ile uyumlu olmayan renkleri tercih etmiyor ve net tercihler yapıyor. Özellikle aynı rengin farklı tonlarını kullandığı monokrom kombinleri de dikkat çekiyor. Bu muazzam mor kombini de bunun en güzel örneklerinden biri. Peki siz First Lady Melenia Trump stili hakkında ne düşünüyorsunuz?

http://toplocalnow.com/us/san-diego/topics/melania-trump
https://www.fashionstylemag.com/2017/fashion/melania-trumps-style-file/
Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply