Evde Yılbaşı Partisi Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Evde vereceğiniz yılbaşı partisi için hazırlıklara başladıysanız parti dekorasyonu için kolları sıvama vakti geldi de çattı demektir. Sevdiklerinizi en iyi şekilde ağırlamak ve eğlenceli bir yılbaşı partisi vermek için evinizi harika şekilde süslemelisiniz.

İşte sizin için derlediğimiz evde yılbaşı partisi dekorasyonu fikirleri

Ev partisi yapmak her şeyi kendinizin yapmasını gerektirir. Bu açıdan do it yourself yani kendin yap süsleri büyük ölçüde evinizi doldurabilir. Örneğin çeşitli renklerde aldığınız balonları şişirdikten sonra ipler yardımıyla birbirine bağlayarak hoş bir köşe süsü oluşturabilirsiniz.

Yılbaşı parti dekorasyonu biraz da yemek ve ikram masası dekorasyonu da gerektirir. Eğer özel bir yemek vermek yerine daha parti havasında bir davet verecekseniz ikram masasını yaldızlı renkler ve yılbaşı süsleriyle iyice süsleyebilirsiniz.

Eğer yılbaşı partisi dekorasyonunun çok fazla abartılı olmasını istemiyorsanız tek bir renk belirleyerek bu tema çerçevesinde dekorasyon yapabilirsiniz. Örneğin gümüş rengi hem yılbaşına uygundur hem de sade bir görünüm kazandırır.

Pullu, payetli bir masa örtüsü ve diğer masa süsleriyle parti öncesinde yenilecek yemeği çok daha cazip hale getirebilirsiniz.

Parti organizasyonlarının vazgeçilmezi harfli balonlardır. Happy New Year ya da 2020 yazılı balonlarla boş bir duvarı harika şekilde süsleyebilirsiniz.

Evinizde şık bir yılbaşı teması oluşturmak istiyorsanız çok fazla janjanlı süsler yerine ledli ışıkları evinizin her yerine koyarak karanlıkta hoş bir görünüm yaratabilirsiniz. Elbette bu ışıklara ek olarak güzel kapı ve duvar süsleri tercih etmeyi de ihmal etmeyin.

Sizin için seçtiğimiz bu yılbaşı partisi dekorasyonu arasından sizin en beğendiğiniz hangisi oldu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply