Evde Meditasyon Alanı Dekorasyonu Önerileri

İşte meditasyon alanı dekorasyonu için harika öneriler. Evinizin sizin için her zaman kendinizi huzurlu ve sakin hissettiğiniz bir alan olmalı. Sizi mutlu eden renkler ve eşyalarla çevrili bir alan gündelik hayatın stresinden uzaklaşmanızı sağlayabilir. Stresten arınmak için evinizde bir meditasyon alanı oluşturabilirsiniz. İşte sizin için derlediğimiz meditasyon alanı dekorasyonu için öneriler.

http://www.mrjasongrant.com/

Meditasyon alanı için çok fazla eşyaya ihtiyacınız yok. Bir minder ve minimal renkler yeterli olacaktır. Gözleriniz kapalı olacağından çok fazla aksesuar kullanmanıza da gerek yok. Kendinizi rahat hissedeceğiniz minderler tek ihtiyacınız.

https://www.simplehomesimplelife.com/

Kendinize ait bir meditasyon alanı oluşturmak için büyük alanlara da ihtiyacınız yok. Küçük bir köşeye kendinizi rahat hissedeceğiniz bir koltuk, kitap köşesi ve sizi iyi hissettirecek aksesuarlar kullanabilirsiniz.

meditasyon alanı dekorasyonu
https://www.instagram.com/sofiaparapluie/

Pastel renkler kendinizi daha huzurlu hissetmenizi sağlar. Bu açıdan krem ve pastel tonlarını bu alanda yoğun olarak kullanabilirsiniz. Kilim, rahat bir minder ve koltuk, yeşil bitkiler ve tabii ki kokulu mumlar meditasyon alanı dekorasyonu için yeter de artar bile.

Meditasyon alanınız her zaman dış dünyadan izole olmak zorunda değil. Pencereden gelecek gün ışığı da kendinizi iyi hissettirecektir. Böyle bir köşede kürklü bir kilim, güzel kokular ve rahat minderler hem görünüm hem rahatlık açısından ideal olacaktır.

Eğer küçük bir meditasyon alanı yerine boş bir odayı meditasyona ayırmak istiyorsanız çok daha fazla seçeneğiniz var demektir. Rahat bir koltuk, minderler, raf köşesi ve bitkiler bu odayı huzurlu ve sakin bir ortama dönüştürmek için yeterlidir.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.