En Farklı 10 Güneş Gözlüğü Markası

Yaz aylarının baş rolü olsa da, harika bir aksesuar olduğu için her mevsim tercih edilen güneş gözlükleri, farklı modellerle tarzınıza tarz katıyor. Kimi zaman makyajsız günlerin kurtarıcısı rolü oynayan, kimi zaman gizlice gözetleme imkanı sunan kimi zaman ise stilimize son dokunuşu yapan güneş gözlüklerini, hem kendi tarzımıza hem de moda trendlerine uygun seçmek de büyük önem taşıyor. İşte stilinde farklılık arayan ve güneş gözlüğü konusunda çok seçici olanlara fikir verebilecek çok iyi modellere sahip en farklı on güneş gözlüğü markası..

Wildfox
wildfox

Sıradan güneş gözlüğü modellerinden sıkılanlar ve marjinal bir tarza sahip olanlar için harika gözlük modelleri barındıran Wildfox markası son derece ideal.

Stella McCartney


stalla mccartney

Başarılı koleksiyonlarıyla bilinen moda dünyasının güçlü markası Stella McCartney, farklılık arayanların tercih edebileceği markalardan biri olmasının yanında kadınsılığı da barındıran koleksiyonlara sahip.

Quay Kosha
Quay Kosha

Stil sahibi görünmek isteyenlerin tercih edebileceği Quay Kosha marka güneş gözlükleri klasiğin farklılıkla harmanlanmış detaylardan oluşuyor.

Miu Miu
Miu Miu

Güneş gözlüğü markaları arasında en popüler markalardan biri olan Miu Miu, stiliyle imza atmak isteyenlerin tercihi.

Linda Forrow
linda forrow

Farklılığı seven ve bunu minimal stiliyle birleştiren için en ideal marka Linda Farrow

Gentle Monster
gentle monster

Farklılık konusunda kendisini kanıtlamış markalardan biri olan Gentle Monster markasının koleksiyonlarında dilediğiniz gözlük modelini bulabilirsiniz.

Dior
dior

Dior’un etkileyici ve elegan tarzını taşıyan güneş gözlükleri ile farklı bir stil yakalayabilirsiniz.

Le Specs
LE SPECS

Modern güneş gözlüğü konusunda başarılı markalar arasında yer alan Le Specs de farklılık arayanlar için ideal.

Karen Walker
karen walker

Güneş gözlüğü seçiminde yine klasikten uzaklaşmadan farklı olmak isteyenler Karen Walker koleksiyonlarına göz atmalı.

Illesteva
Illesteva

Stilinde feminenlikten izler taşımayı önemseyenler için Illesteva harika bir marka.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply