Düğün Dekorasyonunda Neon Işık Trendi

Düğün dekorasyonunda neon ışık örnekleri için hazır olun. Düğün hazırlığı yaparken düğün trendlerini yakından takip ediyorsanız harika bir trend ile karşınızdayız. Son zamanlarda düğün mekanı dekorasyonunda en ön plana çıkan şey neon ışık trendi oldu. Çeşitli simgeler ve yazılar şeklinde tasarlanan bu neon ışıklar düğüne neşe katıyor.

Vakit kaybetmeden en şık neon ışık fikirlerine yakından bakmaya ne dersiniz?

Düğün mekanında bir köşeyi fotoğraf köşesi olarak belirleyerek hem kendiniz hem de davetlilerinizin bu alanda fotoğraf çekilmesini sağlayabilirsiniz. Bu köşeye bir de neon ışık koyarsanız muazzam bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Gelin-damat masasının arkasında neon ışıklarla yazılan bir yazıya ne dersiniz? Son zamanlarda bu görünüm de oldukça popüler.

Düğün fotoğraflarında çeşitlilik arıyorsanız yine neon ışıklardan yardım alabilirsiniz. Neon ışık ve çiçeklerle süslenmiş bir köşede harika düğün fotoğrafları çektirebilirsiniz.

Birlikte mutlu, birlikte daha iyi ya da çok aşık gibi eğlenceli sözleri içeren neon ışıklar da oldukça popüler.

Mekanın girişinde, gelin-damat masasının arkasında ya da mekanın en gözle görülür köşesinde mrs – mr yazılı bir neon ışık harika bir görünüm verebilir.

Yazılı neon ışıkların yanı sıra kalp gibi simgeler de oldukça moda. Mekanın girişine böyle bir köşe yaparak davetlilerinizi yanıp sönen bir kalp figürü ile karşılayabilirsiniz.

Sizin için derlediğimiz düğün dekorasyonunda neon ışık trendi ile ilgili örneklerden en beğendiğiniz hangisi oldu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply