Büyüleyici Orman Düğünü Fikirleri

Sizin için bu hafta orman düğünü temasını masaya yatırdık. Son yıllarda birbirinden farklı düğün temaları popüler hale geldi. Kır düğünü teması şimdilerde çok farklı noktalara doğru ilerledi. Bunlardan biri de orman düğünü. Hem salaş hem bohem hem de masalsı bir düğün yapmak istiyorsanız siz de orman düğünü organize edebilirsiniz. Sizin için derlediğimiz orman düğünü fikirlerine göz attıktan sonra bu fikre daha da ısınacaksınız.

Orman temalı düğünler genellikle kır düğünleri ile benzerlik gösterse de kendine has detaylara sahip. Arkada mis gibi orman manzarası ile bir fotoğraf köşesi yapmak bunlardan biri. Bir de muhteşem renklerde çiçekler eklerseniz harika görüneceğine şüphe yok.

Orman teması taşıyan düğünler doğayla baş başa bir kutlama olduğu için büyük ve gösterişli organizasyonlara ihtiyaç yok. Sadeliğin ön planda olduğu bir dekorasyon ile harika bir orman temalı düğün gerçekleştirmek mümkün.

Gösterişli bir ağaç, çiçek süslemeleri ve birkaç sandalye ile kolayca ormanda bir düğün kutlaması dekorasyonu oluşturmak mümkün.

Siz de orman temalı bir düğün planlıyorsanız tüm detayların da ormanı çağrıştırmasını sağlayabilirsiniz. Bu tarz bir davetiye ile bunu başarmak mümkün.

Davetlilerinizi selamlayacak şık bir ahşap tabelaya ne dersiniz? Bu tarz karşılama tabelaları ile sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Elbette düğün pastası tasarımını da orman ruhuna uygun olacak şekilde yaptırmalısınız. Bu muazzam yeşil pastaya ne dersiniz?

Gösterişli süsler yerine ağaçları birlikte çekilmiş fotoğraflarınızla süsleyerek çok daha anlamlı bir düğün dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.