Büyüleyici, Çiçekli Düğün Davetiyesi Önerileri

Birbirinden romantik çiçekli düğün davetiyesi modelleri görmeye hazır mısınız? Düğün hazırlığı yaparken gelinlik, damatlık gibi ana detaylar kadar önemli olan bir şey vardır. O da düğün davetiyesi seçimi. Eğer siz de düğününüze sevdiklerinizi davet ederken göze hitap etmek istiyorsanız sizin için derlediğimiz çiçekli düğün davetiyelerine mutlaka göz atın.

İşte sizin için seçtiğimiz en romantik çiçekli düğün davetiyesi örnekleri.

Kırmızı çiçeklerin süslediği bu vintage tasarımlı davetiyeye ne dersiniz? Vintage dekorasyon dendiğinde akla ilk olarak çiçekli tasarımlar gelir. Siz de davetiyenizde bu tarz çiçekler kullanarak vintage bir hava yaratabilirsiniz.

Sade ama bir o kadar da romantik görünen bir davetiye modeli arıyorsanız çiçekli düğün davetiyeleri tam da size göre.

Geometrik desenlerin eşlik ettiği çiçekli düğün davetiyeleri son zamanlarda oldukça popüler. Trendleri yakalamak istiyorsanız siz da davetiye tasarımında geometrik desenlerle çiçekleri bir araya getirebilirsiniz.

Eğer bir kır düğünü yapmayı planlıyorsanız sevdiklerinizi bu özel güne davet ederken kır çiçeklerinin süslediği bir davetiye tercih edebilirsiniz.

Çiçekleri yalnızca davetiye kartında değil aynı zamanda zarfta da tercih edebilirsiniz. Bu renkli çiçekler davetiyeyi genel olarak şık bir görünüme sokacaktır.

Son zamanlarda moda olan akrilik davetiyelerde de çiçek desenlerini kullanmak mümkün.

Bir sonbahar düğünü yapmayı planlıyorsanız sonbahar renklerinde çiçeklerin süslediği şık bir davetiye tasarımı tercih edebilirsiniz.

Minimalist çiçekli davetiyelerle sadeliğinizden ödün vermeyin.

Lavanta gibi oldukça anlamlı ve güzel çiçeklerin süslediği bir davetiye ile sevdiklerinizi düğün gününüze davet edebilirsiniz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.