Birbirinden Farklı Düğün Yemeği Önerileri

Size en farklı ve en orijinal düğün yemeği önerileri getirdik. Yemekli düğün, kokteyl, after party ya da küçük bir kutlama. Ne planlıyor olursanız olun bu yeni düğün yemeği önerilerine bayılacaksınız.

Düğünün telaşına kapılıp karnı kazınan davetlilerinize hoş lezzetler sunmaya ne dersiniz? Bu küçük kaplarda hazırlanmış salatalar davetlilerinizin çok hoşuna gidecek.

Şişlerde hazırlanan sebze ve et ile leziz bir düğün yemeği verebilirsiniz.

Bir yaz düğünü planlıyorsanız ağır yemekler yerine daha hafif atıştırmalıklara ne dersiniz? Suşi çeşitleri sunarak davetlilerinize hafif ama leziz bir yemek verebilirsiniz.

Klasik düğün yemekleri yerine herkesin tıka basa doyacağı ve herkesin damağına hitap edebilecek bu tarz sunumlara ne dersiniz?

Küçük bir kutlama yapmayı düşünüyorsanız ve samimi bir ortam olacaksa bir pizza masası hazırlayarak herkesin rahatça karnını doyurmasını sağlayabilirsiniz.

Yine davetlilerinize kolaylık sağlayacak atıştırmalıklar hazırlamak istiyorsanız bu mini tostlar harika bir fikir değil mi?

Ağızları tatlandıracak bir meyve köşesi hazırlamayı da ihmal etmeyin. Özellikle yaz düğünleri için birbirinden çeşitli yaz meyveleri köşesi hazırlamak oldukça kolay.

Ağızları tatlandırmak demişken leziz çikolata, şekerleme ve bisküvilerden bahsetmemek olmaz. Leziz atıştırmalıkların ardından mis gibi çikolata yiyen davetlileriniz, dans etmek için gerekli enerjiyi de almış olacak.

Sizin için seçtiğimiz bu düğün yemeği önerileri arasından en beğendiğiniz hangisi oldu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.