Bir Kış Efsanesi; Beyaz Bot Modelleri

Bu kışın en akılda kalan trendi nedir diye sorarsanız hiç kuşkusuz beyaz bot deriz. Beyaz rengin kışın giyilmemesi gerektiği kuralını yıkan bu trend ünlülerden bloggerlara kadar herkesin favorisi oldu. Siz de bir sonraki kışa da sarkacak olan bu trendi indirimli modellerle yakalamak isterseniz derlediğimiz modellere bakarak fikir edinebilirsiniz. İşte sizin için seçtiğimiz en güzel beyaz bot modelleri.

  • Topuklu bootieler kombinleri anında şık hale getirebilir. Beyaz bir kısa botu şık elbiselerinizle ya da midi eteklerinizle giyebilirsiniz.

Gianvito Rossi Gianvito Rossi Women’s Pointy Leather Booties (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Bu yıl en popüler bot modellerinden biri de Dr. Martens botları oldu. Özellikle beyaz rengi Gigi Hadid gibi ünlülerin en sevdiği botları arasına girdi.

Dr. Martens White Jadon Retro Quad Boots (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Kışın ayaklarınız üşüyorsa ve rahatınıza düşkünseniz bu botları ayağınızdan çıkaramayacaksınız demektir.

Sorel Sorel Explorer Carnival Boots (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Bu kış ince topukların yerini küt topuklar aldı. Siz de bu tarz bir botu jean pantolonlarınızla kombinleyerek son derece stil sahibi görünebilirsiniz.

rag & bone Ellis Bootie (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Bağcıklı botların yeri her zaman başkadır. Bu beyaz bağcıklı botu hem günlük kombinlerde hem de ofis kombinlerinde kullanabilirsiniz.

Calvin Klein Platinum Esma Patent Ankle Booties (Satın Almak İçin Tıklayınız)

  • Beyaz bot modelleri desek de çizmelerden bahsetmemek olmaz. Şık elbiselerinizle bu çizmelerinizi giyerek harika görünebilirsiniz.

Jil Sander Ring leather boots (Satın Almak İçin Tıklayınız)

 

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.