Ayaklarınızı Sıcak Tutacak Bot Modelleri

Soğuk kış günlerinde sıcak tutmamız gereken yerlerden biri ayaklarımız. Hasta olmamak ve şık kombinler yapmak için ihtiyacınız olan ayaklarınızı sıcak tutacak bot modelleri için hazır olun. İşte sizin için seçtiğimiz birbirinden şık ve dayanıklı botlar.

Soho Exclusive Siyah Kadın Bot 
89,50 TL
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Kalın tabanlı ve yerden yüksek botlar ayaklarınızı hem kuru hem de sıcak tutar. Bu açıdan son zamanlarda moda da olan postal botları tercih etmenizde fayda var.

Marjin Hakiki Deri Siyah Kadın Merlin Topuklu Bot
311,99 TL
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Postal botlar gözünüze kaba görünüyor olabilir. Ancak bu kaba botlar son zamanlarda herkesin favorisi. Siz de farklı modellere sahip bu postal botlarla hem ayaklarınızı sıcak tutabilir hem de trendleri yakalayabilirsiniz.

Pull & Bear Kadın Kum rengi Bot
279,95 TL
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Farklı tarzlarda kalın tabanlı botlar tercih ederek hem şık kombinler yapabilir hem de ayaklarınızı sıcak tutabilirsiniz. Özellikle salaş ve sportif bir tarzınız varsa bu bot harika olacaktır.

Butigo W209-19k Siyah Kadın Bot
139,99 TL
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Bağcıklı, topuklu bu tarz bir botu yalnızca salaş kombinlerde değil aynı zamanda ofis kombinlerinde de kullanabilirsiniz. Şık etek ve elbiselerin altında harika görüneceğine şüphe yok.

Okip Beyaz Kalın Tabanlı Bot
129,99 TL
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Son yıllarda kar botları da şehir merkezinde sıklıkla tercih edilir oldu. Ayaklarınızı sıcak tutacağından emin olabileceğiniz bu kar botlarıyla harika kış kombinleri de oluşturabilirsiniz.

sıcak tutacak bot
Muggo Sarı Kadın Bot 
120,90 TL
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Bu klasik sarı kış botları da sizi soğuk günlerde koruyacak türden botlar. Üstelik bu botlar kombinlere de cool bir hava katıyor.

sıcak tutacak bot
Hammer Jack Sıyah Kadın Bot & Bootie
282,45 TL
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Hem boyunuzu uzatacak, hem karlı, yağmurlu günlerde kuru kalmanızı sağlayacak hem de şık görünebileceğiniz bir bot mu arıyorsunuz? İşte tam burda.

sıcak tutacak bot
İnan Ayakkabı Beyaz Siyah Cilt Kadın Bot 
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Sizin için seçtiğimiz bu ayaklarınızı sıcak tutacak bot modellerinden sizin favoriniz hangisi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.