Ankara’da Sevgiliyle Doğum Günü Kutlanacak Mekanlar

Sevgilinizin doğum gününü en romantik şekilde geçirmek için mekan arayışına girdiyseniz doğru yerdesiniz. Sizin için Ankara’da sevgiliyle doğum günü kutlayabileceğiniz en iyi mekanları listeledik.

Cezzar Steakhouse

Sevgilinizle birlikte lezzetli bir akşam yemeği yemek istiyorsanız bu mekan en iyi yerlerden biri. Atmosferi ve dekorasyonuyla da romantik bir yemek için oldukça uygun.

Adres: Hilal Mahallesi, Turan Güneş Blv. No:106, 06550 Çankaya

Fige

Hem Dünya hem de Türk mutfağından çeşitli lezzetleri sunan bu restoran, Ankara’da romantik bir akşam yemeği için tercih edilebilir.

Adres: Prof.Dr. Aziz Sancar Cad.(Eski Abdullah Cevdet Sok.) No:15 Çankaya/ANKARA

Villa

Dekorasyon konusunda en iyi mekanlardan biri olan Villa, çok eski yıllardan biri romantik akşam yemeklerinin adresi olarak biliniyor. Şarap menüsü ve lezzetli et menüleriyle siz de leziz bir akşam yemeği yiyerek sevgilinizle romantik bir doğum günü geçirebilirsiniz.

Adres: Barbaros Mahallesi, Billur Sk. No:17, 06680 Çankaya

Manolis

Ankara’da sevgiliyle doğum günü kutlanacak en iyi mekanlardan biri olan Manolis, Türk ve Yunan lezzetlerinin sunulduğu bir meyhane.

Adres: Güvenevler Mahallesi, Kavaklıdere Cd. 7/A (Şili Meydanı) 06690 Çankaya

Luigi’s

İtalyan mutfağının en güzel lezzetlerini sunan bu büyüleyici mekan da sevgiliyle doğum günü kutlarken daha lüks ve şık bir yer arayanlar için ideal.

Adres: Çankaya Mahallesi, Çankaya Cd. Bina No:10, Atakule No:54, 06690 Çankaya

Skye Vue Lounge

Muhteşem şehir manzarası, caz müzik ve içki eşliğinde romantik bir doğum günü geçirmek istiyorsanız bu mekan en iyilerinden biri.

Adres: Kızılırmak Mahallesi, Jw Marriott 1, Muhsin Yazıcıoğlu Cd., 06510 Çankaya/Ankara

No4 Lounge

En leziz yemekleri yemek ve şık ortamın tadını çıkarmak istiyorsanız Ankara’da sevgiliyle doğum günü kutlamak için en iyi seçeneklerden biri.

Adres: Söğütözü Mahallesi, Yaşam Cd. No:4, 06510 Çankaya

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.