Alexa Chung Stili ile Kış Kombini İlhamı

Stiliyle herkesi kendine hayran bırakan Alexa Chung, kışın nasıl kombinler yapıyor? Eğer siz de bu kış stil sahibi görünmek istiyorsanız stil ikonu Alexa Chung size bu konuda ilham verebilir. İşte sizin için seçtiğimiz Alexa Chung’ın en güzel kış kombinleri.

Alexa Chung stili dendiğinde akla ilk olarak 70’ler stili geliyor. Farklı dönemlere ait parçaları çok güzel şekilde bir araya getiriyor. Haki trençkot, rugan kovboy botları ve dantelli elbise kombini sizce de harika görünmüyor mu?

Kırmızı ekose kabanı, vintage kot pantolonu ve bağcıklı botlarıyla yine vintage stiliyle göz alıcı görünüyor.

Oldukça zahmetsiz bir kombin gibi görünse de detaylara inildiğinde oldukça şık bir kış stili ortaya çıkıyor. Leopar desenli çizmeler de bu sezonun trendi.

Soğuk kış günlerinde kalın montlarınızı, atkı ve bere ile kombinleyerek bile şık görünebilirsiniz.

Triko kazak, çiçekli midi etek, converse ayakkabı ve süet çantasıyla farklı parçaları bir araya getirerek yine stilini konuşturmuş.

Kısa çizmeler Alexa Chung stilinin en önemli parçası. Skinny pantolonları ve kısa çizmeleriyle oldukça şık kombinler yaratabiliyor.

Metalik çizmeleri, kemerli gri kabanı ve boynuna bağladığı fularıyla günlük kış stili için ilham veriyor.

Leoplar desenli kısa çizmeleri, siyah kaşe kabanı ve üzerine örttüğü şalı ile soğuk kış günlerinde de stil sahibi görünebileceğini tekrar tekrar gösteriyor.

Metalik bir trençkot ile nasıl şık görünürsünüz? Skinny kot pantolon, topuklu kısa çizmeler ve kutu çanta ile.

Alexa Chung stili feminen olmayı da gerektirir. Kışın pantolonlardan sıkıldıysanız opak çorak, kısa çizme, mini kadife etek ve triko kazakla feminen bir kış stili yaratabilirsiniz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.