1 Şort 5 Stil

Herkesin dolabında mevsimden mevsime değişen bir favori parçası vardır. Kışın sevdiğimiz bir kazak, baharda salaş bir elbise olabiliyor bu parçalar. Kişiden kişiye değişen bir trend yakalamak mümkün. 2014 yazının genel olarak favori parçasına bakmak gerekirse bu yüksek belli şort olacak gibi duruyor.

şort

Yüksek belli şortlar bir çok tarz, desen ve ya renkte olabilir. Ben kendim için en uygun olanı alışveriş merkezlerinde arayıp bulamazken bir internet sitesinde rastlayıp hemen sipariş verdim. Şortu satın almak için üzerine tıklamanız yeterli. Türkiye’ye 30$ üzeri ücretsiz gönderim yaptıklarını öğrendiğimde sepetim dolup taşacaktı neredeyse ama en sevdiğim parça kesinlikle bu şort oldu.

yüksek belli şort

Yüksek belli şortları her an her koşulda kombinlemek mümkün işte size onlardan 5 tanesi:

1)Alışveriş Günü:
Kadınların vazgeçemeyeceği tek alışkanlığı kesinlikle alışveriş. Sadece öylesine uğramış ya da sezonluk alışverişe çıkmış olabilirsiniz. Kısa bir üst ve rahat ayakkabılarınızla hem çok şık bir görüntü yakalayabilir hem de günlük rahatlığınızdan ödün vermemiş olursunuz. Çok hafif bir makyajla görüntünüzü tamamlarsınız.

yüksek belli şort  alışveriş günü

2)Konser Zamanı:
Bu ara konserlerden ve müzikten çok bahsediyorum farkındayım ama müzik bir hayatın olmazsa olmazıdır bence. Bu yaz çok sık ve çok güzel konserler olacağını BURADAKİ yazımdan duyurmuştum. Konserlerde hem rahat olmak hemde tarz olmaz önemli olan, bu konuda detaylı yazımı da BURADAN okuyabilirsiniz. Konserler için şort ve tişörtten başka kurtarıcı bir şey olamaz herhalde.

yüksek belli şort konser günü

3)Spor Tarzı
Günlük herhangi bir koşuşturma içerisine girecekseniz eğer yaz sıcağında bir şort ve bir spor ayakkabı yeterli olacaktır. Bu görüntüyle 2014 yaz sokak modasını da yakalamış olursunuz. Spor ayakkabı kombinlerini çok sık görüyoruz zaten bu günlerde. Belinize bağlayacağınız bir gömlek aksesuar ihtiyacınızı karşılamış olur. Yetmezse şapka ve gözlükle de sportif bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

yüksek belli şort spor

4)Yaz Geceleri
Yazın tatile gittiğinizde bütün gün güneşte yanıp bronzlaşmayı bekliyoruz, akşam olduğunda ise üstümüze bir üşüme geliyor değil mi? Bu yüzden yazın uzun kollu bir şeyler bulundurmak gerekiyor. Şort ve uzun kollu şık bir bluz yaz akşamları için ideal bir kombin olabilir. Stilletto ve ya topuklu sandeletlerle kombinlediğinizde yaz geceleri için hazırsınız demektir.

yüksek belli şort soğık geceler

5)Şık Akşam Yemeği
Son olarak şık bir akşam yemeğine giderken şort ve blazer ceketle, şık olduğu kadar sade bir görüntü yaratabilirsiniz. Yine bir topuklu sandelet ve ya stilleto şıklığınızın tamamlayıcı parçası olacaktır. Klasik bir çanta ile görüntünüzü tamamlayıp çıkmaya hazır olabilirsiniz. Kim demiş insan yırtık şortla şık olamaz diye. İşte buyurun kanıtı:

yüksek belli şort şık

Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

No Comments Yet

Leave a Reply