Ohh…

Hava mis. Sonunda sıcak günler geldi. Üstümüze şortlarımızı, tiril tiril elbiselerimizi geçirip gezmeye başlayabiliriz. En çok da yazlıkta sahilde o bronz tenlerin üstüne giyilen rengarenk elbiselerle mis kokulu parfümlü kokoşlukları özlemiştim doğrusu.  Artık özlemim bitmek üzere diyebilirim.

Bu özlemimi biri duymuş olmalı ki geçen gün kapımı bir kurye çaldı. Senelerdir çok aktif olmasam da ben de bir bloggerım. Arada sırada böyle bazı markalar kapımı çalar. Ürün gönderimi yaparlar. Ne yalan söyleyeyim şimdiye kadar hiçbiri de size ürün gönderelim bizi blogunuzda yazın tanıtın dememişlerdir. Zaten benim kişisel blogumu takip edenler bilirler ki öyle çok fazla ürün tanıtımı filan yapmam. Hoşuma giden hoşluk yapan şeyleri anlatırım. Şu an bu yazıyı yazmamın sebebi de bu hoş tesadüf oldu.

 563783_614069771954171_1318143948_n

Huncadan bir yaz kokusu geldi ki tam aklımdaki gibi. Tam böyle yazlık bahçeleri gibi gül gül, biraz da vanilya kokan minik bir kutucuk açtım.  Çok hoşuma gitti pembe ve hafif şişesi. Tam yazın kullandığım minik çantalarıma sığıcak büyüklükte hoş bir şişecik.

Eğer tam benim sevdiğim gibi bir koku arıyorsanız Hunca’nın Moments Summer’ ını şiddetle öneririm ve mutlu bir hafta devamı dilerim efendim.

Ciaoo!!

avatar
Betül K. Yıldız

Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona betul@kadinimmutluyum.com ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

2 Yorum

Yorum Yap

E-posta adresin paylaşılmayacak.