Kadınım Mutluyum’un hayali bir gün tüm kadınların mutlu olmasıdır. Bununla ilgili tüm proje ve çalışmalara elimizden geldiği kadar destek olmaya çalışıyoruz.

Son yardım isteği Yasemin’den geldi. Yasemin aslında üniversite bitirme projesi için bu yardıma ihtiyacı var. Aslında bitirme projesinin içeriği benim daha çok ilgimi çekti. Yasemin, eskiden Türk kadınlarının ne kadar güçlü olduğunu ve nasıl Osmanlı zamanında dini bahanelerle geri plana atılsa aynı Türk kadınının elini taşın altına koyması gereken savaş yıllarında nasıl güçlü bir duruş sergilediğini gözler önüne sürmek istiyor.

Bunu anlatırken de daha önce belki pek çoğumuzun adını hiç duymadığımız Türk kadınlarını ön plana çıkarıyor. Ulviye Mevlan, Kara Fatma gibi…

 

 

Yasemin için gerekli bir miktar para var. Bu parayı sergi için gerekli kıyafet, aksesuar, ulaşım vb için harcayacak. Eğer sponsor olacak birilerini tanıyorsanız ya da gönlünüzden ne kadar düşerse bağış yapmak isterseniz şuraya bir göz atın. Proje hakkında detaylı bilgiyi de yine burada göreceksiniz.

Umarız istediğin yardıma ulaşırsın Yasemin.

kadinimmutluyum_atatürk ve kadınlar_projesi

avatar
Betül K. Yıldız

Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona betul@kadinimmutluyum.com ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-posta adresin paylaşılmayacak.