Trend Alarmı: Magnetic Ojeler

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendime koşa koşa edindiğim Golden Rose Magnetic Ojelerden bahsetmek istiyorum bugün sizlere… Öncelikle ojemizi parmağımıza sürüyoruz arkasından kutudan çıkan magneti tırnağımızı değdirmeden mümkün olduğunca yaklaştırıyoruz. Evet desenli tırnaklarımız hazır..(Aşağıda videosunu izleyebilirsiniz)

Tek dezavantajı magnetin tırnağa kolayca değmesi bu da bozulan her oje gibi biraz sinir bozucu oluyor. Ama acemiliğimden kaynaklanıyor sanırım bu durum. Onun dışında ojeler sedefli olduğundan diğer ojelere göre daha hızlı kuruyor ve çok güzel bir görünüm oluyor. Ayrıca magnete oje bulaşsa bile oje temizleyiciyle çıkarılıyor ve magnetin yapısı değişmiyor. Sanırım içinde demir tozu var ki tırnaklardaki deseni verende bu. İster yatay ister çapraz isterseniz de dikey çizgiler oluşturuyorsunuz. Ben sürerken çok eğlendim sizinde beğeneceğinizi umuyorum. Hepinize iyi haftalar:)

Hakkında Kadınım Mutluyum

avatar

Buna da Göz Atın

2018 londra moda haftası

2018 Londra Moda Haftası Sokak Stilleri

2018 Londra moda haftası, birbirinden harika ilkbahar-yaz koleksiyonlarını beğeniye sundu. Farklı markaların podyumları süsleyen koleksiyonlarının …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir