Geçtiğimiz günlerde Kırmızı bir açılış kutlaması İstanbul’un güzel bir sonbahar akşamında başladı.

STYLE Color Akademisi’nin yeni ofisi, iki yıl süren hazırlığın ardından Luis Vuitton, Giorgio Armani ve diğer tüm önde gelen mağazalara ev sahipliği yapan İstanbul semti Bağdat Caddesi’nde açıldı. Uluslararası “STYLE Color” markasının yaratıcıları olarak Akademi’nin üç kurucusu Margrit & Mark Hunsmann ve Barbara Linde, bağlı oldukları Alman Akademisi’nin kurucuları olan Rainer ve Ilona Wälde’nin huzurunda kırmızı kurdeleyi kesti.

 

 

Sadece giyinmek yemek içmek den daha fazlasını isteyenlerdenseniz siz de kendi Stilinizi oluşturma isteğindeyseniz bu sizin için süper bir haber. Aşağıda Style Color Akademi’nin basın bültenini bulabilirsiniz.

Rainer Wälde, konuşmasında bu mükemmel zamanlamayı şu sözlerle açıkladı: Bu Ekim ayında, STYLE Color’ın Almanya’daki ana şirketi olan TYP Color Akademie’nin kuruluşunun tam 20. yılını doldurduk. Almanya, Avusturya, İsviçre ve Hollanda’da 2000’i aşkın renk ve stil danışmanı yetiştirdikten sonra, capcanlı Türk pazarına adım atmanın şimdi tam zamanı.

İnsanların benzersizliği, STYLE Color eğitimlerinin merkezini oluşturuyor. Her insan benzersizdir; kendine özgü güzellikler barındırır. İnsanları standart bir seri üretimin parçası olarak görmek yerine STYLE Color danışmanları, danışan kişilerin kendilerine özgü stillerini keşfetmelerine yardımcı oluyor.

STYLE Color Akademisi’nin mezunlarının da katıldığı partide, kıdemli Style Color danışmanı ve İstanbul şubesinin müdürü Esin Altınpınar da mağazacılık eğitimleri üzerine bu sektörde Avustralya’da edindiği 18 yıllık deneyimden bahsetti ve mağazacılık sektörünün kişiye özgü renklere ve vücut tiplerine yönelik farkındalığının artmasıyla kar hanesinde önemli artışlar görülebileceğini sözlerine ekledi.

Kurucu ortak Margrit Hunsmann ise, birkaç yıl önce geçirdiği ağır hastalık karşısında verdiği mücadele sırasında doğru renkleri seçerek giyinmenin daha sağlıklı ve enerjik görünmesine nasıl yardımcı olduğunu katılımcılarla paylaştı. Bu deneyim ve duygusal yakınlıktan yola çıkarak STYLE Color Türkiye, genç lösemi mağdurlarına ücretsiz danışmanlık hizmetleri vermiş olup çocuk ve genç lösemi hastaları için kök hücre transplantasyonu konusundaki başarısıyla ünlü İzmir, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi pediyatristi Prof. Dr. Buket Erer del Castello’nun çalışmalarını desteklemektedir.

avatar
Betül K. Yıldız

Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona betul@kadinimmutluyum.com ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-posta adresin paylaşılmayacak.