Plaj Partisi Müzik Listesi

Yaz geleleli çok oluyor. Ben işimi gücümü bırakma, eşyaları toplayıp İstanbul’a yeniden dönme işlerimle ilgilenirken size yeni müzik listeleri hazırlayamadım.

Bu seferki müzik listemizi plaj eğlencesine uygun olarak düşündüm. Yazın, güneşin ve de kumsalların olmazsa olmazı içinizi kıpır kıpır yapacak plaj müzikleridir.  Artık birçok özel plajlarda DJ’ler yerli ve yabancı müzik listeleriyle sizleri zaten eğlendiriyor.

Ben de kendi plaj partiniz için mükemmel bir yaz listesi hazırladım ki, bu parti arkadaşlarla bir araya gelinen bir havuz partisi de olabilir. Eğer dj bütçesini içkiye aktarmayı daha akıllıca buluyorsanız burunuz benden size yine ücretsiz bir dj’lik servisi.

Listeyi beğenirseniz buz gibi bir birayı da benim için, için olur mu?

 

beach_party_plaj_partisi_muzikleri_kadinimmutluyum2

Muck!

Hakkında Deniz Skantz

avatar

Deniz, Kadınım Mutluyum’ un New York neferi olarak aramıza katıldı. Kendisi Pace Üniversitesi’ nde MBA sıralarında dirsek çürütürken aynı zamanda Publicis Kaplan Thaler’ da dijital araştırmacı olarak karşımıza çıktı. Manhattan sokaklarını gün be gün arşınlayan Deniz Upper East Side’ da ne yenir?, Magnolia Bakery ne tarafa düşer?, Village’ da hangi jazz cluba gitmeli gibi en cool meraklarınızı giderecek olan kişidir. Kendisine [email protected] adresinden bik bik leyebilirsiniz. Öptük, mucks, bays!

Buna da Göz Atın

2018 çanta trendleri

Çanta Tutkunlarına 2018 Çanta Trendleri

Yeni bir yıl demek yeni umutlar ve tabii ki yepyeni trendler demek. Ne kadar çok …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir