Mısır Tanrıları (Gods Of Egypt)

Yönetmen: Alex Proyas

Senaryo: Matt Sazama, Burk Sharpless

Oyuncular: Gerard Butler, Brenton Thwaites, Abbey Lee, Rufus Sewell, Nikolaj Coster-Waldau

Süre: 127 Dakika

Tür: Macera
gods-of-egypt-misir-tanrilari-2016-full-hd-izle-454
Ben Robot ve Kehanet filmlerinin başarılı yönetmeni Alex Provas’ın yeni filmi mitolojik hikayelerden hoşlananların gönlünü çelecek. Görsel şölen ve macera görmek isteyenler için ideal bir film olan Mısır Tanrıları, iki güçlü tanrının savaşını konu alıyor. Not: Seni Seviyorum filmiyle büyük bir hayran kitlesine kavuşan Gerard Butler’ın oynadığı Set karakteri, kötü ve acımasız bir tanrı olarak Horus’un gözlerini çalarak Mısır tahtını ele geçiriyor. Ve imparatorluğu çatışma ve kaos içerisinde bırakıyor. Ölümlülerden biri olan ve sevgilisi Tanrı tarafından köle yapılan cesur bir genç adam Set’i tahttan indirmek ve tekrar barışın hakim olması için Horus’tan yardım ister. Cesur genç Bek ve Horus güçlerini birleştirir ve birlikte Set’i alt etmeye çalışırlar. Ve iki çok güçlü Tanrı arasında sıkı bir mücadele yaşanır. Filmde Tanrılar, Tanrıçalar ve ölümlü insanlar yer alıyor. Mısır’ın ihtişamını barındıran filmde aynı zamana çok güzel kadınlar ve çok yakışıklı adamlar da görmek mümkün.
561495
Filmdeki kötü tanrı rolünü başarıyla oynayan Gerard Butler, yakışıklılığı ile de filmde göz dolduruyor. Gerard Butler hayranı olanlar 26 Şubat’ta vizyona girmiş olan bu filmi mutlaka izlemeli.
566808
Filmde yer alan görsel efektler ve kullanılan kostümler son derece gerçekçi ve etkileyici. Mısır’ın ihtişamını doyasıya yaşayacağınız bir filme hazır olun.
Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply