Moschino Sonbahar Kış 2014 Koleksiyonu

Jerrmy Scott’ın ilk koleksiyonunu izledik dün Moschino için. Absurd mü desem zekice mi desem bilemedim doğrusu. Tek bildiğim 2010’ların Andy Warhol’u olmaya aday bir tasarmcı.

Koleksiyonu olabildiğince pop olabildiğine eğlence ile hazırlanmış. Siz de ilgili galeride bunu göreceksiniz zaten.

Üstümde sünger bob ya da Mc Donald’s logosuyla dolaşmak ister miyim bilmiyorum ama Anna Dello Russo gibi moda kadınları çoktan giymeye başladı bile.

Screen Shot 2014-02-21 at 2.00.40 PM

Benim için fazla iddialı ve çocukça ama eminim başarılı olacak bir koleskiyon.

Sünger Bob’u Mc Donalds’ı bir yana bırakırsak eğer seksi ve punk bir Moschino vardı dün gece karşımızda. Zincirler Chanel’in son koleksiyonunda da her zamanki gibi öndeydi ama Jeremy Scott bunu daha seksi bir şekilde yapmış. Moschino yazılı çizmeler özellikle dikkatimi çekti. Bence önümüzdeki sezon bolca göreceğiz.

Moschino Sonbahar Kış 2014

Picture 1 of 29

Moschino ürünlerini indirimli satın almak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Hakkında Betül K. Yıldız

avatar
Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona betul@kadinimmutluyum.com ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

Buna da Göz Atın

sweatshirt trendi

Sweatshirt Trendi İçin Alışverişe Hazır Mısınız?

Sweatshirt trendi tüm yurtta coşkuyla kutlanıyor. Yaz mevsimine veda ederken üzülmek yerine sonbahar trendleri için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir