Nicolas Ghesquière; bilinen sade, gösterişsiz ve çağdaş vizyonunu Louis Vuitton için hazırladığı bu ilk koleksiyonunda modaseverlere sundu. Selefi Marc Jacobs’ un ünlü olduğu ayrıntılı tasarımlarının yanı sıra modellerin atlıkarıncalı, asansörlü sunumlarındansa Ghesquière, her şeyi basit tutup Louvre’un Cour Carré’ in de dekorasyonsuz sunumuyla adeta güneş gibi parladı deyim yerindeyse.

Bu Louis Vuitton için yeni bir dönem başlıyor anlamına gelebilir mi? Kesinlikle. Bu sezonki görüntü yüksek bel şortlar ve A-line eteklerle uzun kollu ya da kolsuz fütüristik üstler ve parıltılı çizgiler… Bordo, hardal, kahverengi ve gök mavisindeki modern tutumu gerçekten göz alıcı. Mini çantalara ve klasik monogramlı LV’ lara bir de Ghesquière’ ın modern gözleriyle bakın.

[imagebrowser id=232]

Alışveriş önerisi olarak tabiki klasik bir LV monogram çanta önerimiz. İndirimli fiyatlara göz atmak için aşağıdaki görsele tıklayınız.

avatar
Betül K. Yıldız

Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona betul@kadinimmutluyum.com ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-posta adresin paylaşılmayacak.