Les Ottomans İstanbul

Merhabalar,

Uzun zamandır bir yapı beni bu kadar etkilememişti. İçeri adım attığım andan itibaren kendimi bir Osmanlı sarayındaymışım gibi hissettim. Avizeler, tavan süslemeleri, aynalar, koltuklar… her şey inanılmaz görünüyordu. El çırptığım anda istediklerimin anında gerçekleşeceği bir masalda gibiydim.

Butik bir otel olan Les Ottomans‘ın çok güzel bir özelliği var. Bütün odalarının konseptleri birbirinden farklı ve her biri bir Osmanlı padişahının ya da sultanının adını taşıyor. Merak edenler için belirteyim Hürrem Sultan da unutulmamış. 🙂 Osmanlı’nın bütün ihtişamını yaşamak mümkün bu otelde.

[imagebrowser id=181]

Les Ottomans otel yalnızca konaklam ile değil event planlarıyla da çok önemli bir yere sahip. İstanbul sosyeteisinden tutun, ünlü isimlere ve birçok yabancının düğünleri ve çeşitli organizasyonları bu otelde yapıldı. Ünlülerden düğünlerini Les Ottomans’ta yaptığını bildiğim, Bergüzar Korel, Halit Ergenç çifti, Ebru Akel, Teoman ve  ünlü sunucu Oylum Talu var. Yukarıdaki görsellerin büyük bir kısmını telfonumla geçen gün ziyaretim sırasında çektim.  Aşağıda ise hazır mevsimi gelmişken göz kamaştırıcı düğün fotoğraflarından paylaşıyorum. 😉

 KadinimMutluyum_Less_Ottomans_gezi_yazilari

Sadece görselliğiyle değil, zengin mutfağı ve hizmetiyle de göz dolduran Les Ottomans İstanbul, müşterilerini hayal kırıklığına uğratmıyor. Hangi odayı seçerseniz seçin eminim ki çok memnun kalacaksınız.

Görüşmek üzere…

avatar
Gülşah Çiftçi

Kendisi okullu editörümüz. Bugüne kadar hep moda zevkini beğendiğimiz insanları dinledik, izledik, takip ettik. Şimdi karşımızda işin okulunu okumuş bir editörümüz var. Tasarlıyor, dikiyor sonra da giyip modelliğini yapıyor. Kimden mi bahsediyoruz? Başka bir biricik yazarımız olan Gülşah'tan... Google+

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-posta adresin paylaşılmayacak.