Hermès 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

2014 Paris moda haftası Christophe Lemaire’in Hermès için hazırladığı erkek giyimden ilham almış bir koleksiyonla son buldu. Paris moda haftası yine rüya gibiydi. Boşuna bu şehre modanın başkenti denmemiş.

Geniş kesim işçiliğin ön planda olduğu takımlar, uzun paltolar ve dökümlü pantolonlar, uyumsuz renk paletiyle gri, kahverengi, sarı ve turuncu kullanımıyla sonbahar havası estirilmiş bir koleksiyon.

Ayrıca Hermès kadını nerdeyse bileğe kadar uzanan etekleri elbiseleri ve dökümlü kumaşıyla bütün koleksiyon rahat bir kadın silüeti çiziyor. Kürkle görüntü daha güçlü bir imaj çizdiği ayrıntısını unutmamak gerek.

Hermes 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Picture 1 of 40

Bu arada ben oldum olası Hermès’in eşarplarına bayılırım. Sizin için bir tane seçtim. Ayrıntılı incelemek için resme tıklayın.

Hakkında Betül K. Yıldız

avatar
Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona betul@kadinimmutluyum.com ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

Buna da Göz Atın

dekorasyonda sıcak renkler

Dekorasyonda Sıcak Renkler Nasıl Kullanılır?

Dekorasyon aşıklarına dekorasyonda sıcak renkler kullanma rehberi! Havaların soğumasıyla birlikte ev dekorasyonunda küçük değişiklikler yaparak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir