Haziran Ayı Sokak Modası

Bu ay sokaklarda neleri gördük ve neleri görmeye devam edeceği birlikte göz atalım dedik. Isınan havalarla birlikte çeşitlenen kıyafet alternatifleri günlerin neşeli geçmesini sağlıyor. Şortlar, etekler,elbiseler cıvıl cıvıl yaz renkleriyle birlikte işte Haziran Ayı Sokak Modası : Haziran Ayı Sokak Modası 10 Kot Şortlar bu sezonun vazgeçilmez parçalarından. Özellikle yüksek belli olanları sık sık karşımıza çıkıyor. Yüksek belli kot şortları kombinlemek için yazdığım yazıyı BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz. Haziran Ayı Sokak Modası 5 Yüksek bel modası bu sezon kalıcı gibi duruyor. Eteklerde de yüksek bel ve kısa üst uyumu Haziran Ayı Sokak Modası için vazgeçilmez bir parça haline gelmiş. Sık sık gördüğümüz bu görüntüyü daha çok görecek gibiyiz.

ilgili yazı2

Haziran Ayı Sokak Modası 17 Sadece yüksek belli kıyafetlerde değil, düşük ve ya normal belli kıyafetlerde de kısa üstler kullanılabilir. Siyahın ve biraz da pastel tonların hakim olduğu bir Haziran Ayı geçiriyoruz. Geçen yazın aksine Neon renkler yok denilecek kadar az. Haziran Ayı Sokak Modası 25 Cıvıl cıvıl uçuşan elbiseler ise her yaz olduğu gibi bu yaz da dolaplarımızın baş tacı. Rahatlığın diğer adı olan bu elbiseler tabi ki havaların ısınmasıyla sokaklara çıkmaya başladı. Haziran Ayı Sokak Modası 34 Beyaz ve çiçek desenlerinin ağırlıklı olduğu retro görüntülerle çok sık karşılaşıyoruz bu yaz. Kabarık pileli etekler, çiçek desenleri, dar bluzlar 50’lerden gelmiş gibi bir görüntü yaratıyor.

zamansız

Haziran Ayı Sokak Modası 38 Yine çiçek desenlerinin yoğun olarak kullanıldığı tek parça olarak kullanması çok rahat olduğu için tercih sebebi olan tulumlar ise yeni yeni sokağa çıkmaya başladı. Hızla yayılması bütün yaz bu tulumların bizimle olacağını gösterir gibi. Haziran Ayı Sokak Modası 41 Motorcu Botları yani “Biker Boots” modası kıştan beri devam ediyor. Kısa olan her şeyin altına çok yakıştığını düşündüğüm bu botlar ile bu görüntü benim favori Haziran Ayı Sokak Modası görüntüm oldu. Rock Star tarzı bu yaz plajlardan sokaklara her yerde bizimle olacak. Daha Fazla Sokak Modası Kombinleri için Albüme göz atmayı unutmayın. Ünlü Bloggerların Sokak Tarzları hakkında siz neler düşünüyorsunuz? [imagebrowser id=283]

avatar
Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-posta adresin paylaşılmayacak.