Gün ve Gece için Elbise Modelleri

Kadınım Mutluyum olarak sizlere Türkiye’de bulamadığınız elbise örneklerini sunmayı açıkçası çok özel buluyoruz. Biliyoruz ki birçok kadının korkulu rüyası iş yerinde, bir davette ya da arkadaşlar arası toplanma organizasyonlarında arkadaşlarıyla “PİŞTİ” olmasıdır. Bırakın arkadaşlarınızla aynı kıyafeti giymiş olmayı, sokakta yürürken bile üzerinizdeki bir elbisenin aynısı bir başka birinde görmek bile bazen sinir bozucu olabilir.

Sizlere sürekli olarak sunduğumuz sokak modası yazılarının sebebi de bu aslında. Her ne kadar birçoğumuz aynı yerden alışveriş yapıp aynı trend parçaları satın almış olsak da önemli olan onu nasıl kombin yaptığımız bence. Ne kadar fazla sokak stillerimi takip ederseniz o kadar çok öğrenirsiniz sıradışı ve her zaman farklı bir görünüm elde etmeyi.

Yine de ben kombin yapmakta çok kötüyüm diyenlerdenseniz o zaman bu Türkiye’de bulamayacağınız markalardan derlediğimiz elbise dosyası çok hoşunuza gidecek!

Beğendiğiniz parçaların üzerine tıklarsanız ayrıntılı görüntülerine bakabilirsiniz.

İyi alışverişler…

avatar
Betül K. Yıldız

Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona betul@kadinimmutluyum.com ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-posta adresin paylaşılmayacak.