New York moda haftası’nın heyecanı üstümüzden tam atamadan Londra ve Milan Mda Haftası’nın kucağına düştük.

New York moda haftasında en çok Ralph Lauren ve Micheal Kors’a bayılmıştım. Victoria Beckham da senelerce kullandığı dar kalıptan bu geniş kesimlere geçerek beni şaşırtmadı desem yalan olur. Güzel bir şaşkınlık oldu bu tabi.

Gelin görün ki Gucci de beni oldukça etkiledi. Pastel renkler, pembeler, maviler, sarılar…

Deri detaylarla feminen bir vamplık…

Olabildiğine kadınlık!

Ben normalde deri sevmem, fazlasıyla iddialı gelir. Ama Gucci o kadar güzel yumuşatmış ki kırk yıl düşünsem giymem dediğim şeyi beğenmeye başladım. Sanırım gerçek tasarımcı farkı da burada yatıyor. Bir şekilde size aykırı gelen şeylere göz kırptırarak.

Piton detaylı çizmeler yine sezonunda iddialı olacak gibi. Siz ne düşündünüz Gucci’nin 2014 Sonbahar Kış koleksiyonu için?

[imagebrowser id=219]

Gucci’den sizin için bu harika kırmızı elbiseyi seçtik. Daha yakında incelemek için tıklayın.

avatar
Betül K. Yıldız

Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona betul@kadinimmutluyum.com ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

5 Yorum

Yorum Yap

E-posta adresin paylaşılmayacak.