Graffiti Sokaklarında…

Günaydın. Bugün size çocukluğumdan beri en favori mekanımdaki fotoğraflarımı paylaştım. Fotoğraflar Betanzos’ta daha güzel yerler olmasına rağmen El Parque del Pasatiempo’ da çekildi. Bu garffiti sanatı benim çekimlerin için mükemmel bir zemin oluşturdu. Daha rahat bir görünüm olmasıyla birlikte botlarla şık da bir görünüm oluşturdum. Ne kadar rahat olduğunu tahmin dahi edemezsiniz. 

Güzel bir hafta dilerim.

img_0745-copia_zps1ef484e7

Picture 1 of 8

Bütün kıyafetler / Total look: Zara f/w 12-13; Çanta / Clutch: Blanco f/w 12-13; Bere / Beanie: Oysho f/w 12-13

Good morning! Today I show these pictures of one of my favorite places since childhood. They were taken in El Parque del Pasatiempo in Betanzos, and although it has much nicer areas, this graffiti seemed perfect for the look! Casual but with these chic boots. You can not imagine how comfortable they are! I also show for first time this shirt from Zara, that you will see it a lot here from now 😉

Have a nice week!

Hakkında Alba Sánchez García

avatar
I am Fashion blogger from Spain. My blog is http://mondayt0friday.blogspot.com. I like sharing my own vision about fashion world through my outfits. Hope you like it! For any reason just touch me with alba@kadinimmutluyum.com :)

Buna da Göz Atın

işsizlik depresyonu

İşsizlik Depresyonu Nedir? Nasıl Başa Çıkılır?

Son dönemin en büyük sorunlarından biri olan işsizlik depresyonu, özellikle üniversite mezunları için ciddi bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir