Gelinlik koleksiyonlarını sunmaya devam ediyoruz. Hem modern hem de romantik gelinlikleri beğenen gelin adayları Gracy Accad 2020 ilkbahar-yaz gelinlik koleksiyonunda aradığını bulabilir. İşte sizin için derlediğimiz koleksiyonun en güzel gelinlik tasarımları.

  • Dantel bolerosu, midi eteği ve beli ince gösteren kemeri ile nikahlar veya after partyler için harika bir gelinlik modeli. A kesim eteğinin kumaşı ve kabarık duruşu 60’lar kadınlarının zarafetini yansıtıyor.
  • Üst kısmı çiçeklerle süslenmiş bu balo elbisesi tasarımı da yaz düğünleri için oldukça ideal. Gracy Accad 2020 ilkbahar-yaz gelinlik koleksiyonunun en çok ilgi gören tasarımı olduğunu söylemek mümkün.
  • Arkası fiyonklu bu saten gelinlik, düğününde sadelikten uzaklaşmayı istemeyenler için oldukça güzel bir tasarım.
https://vogue.com.tr/defile/gracy-accad-2020-ilkbaharyaz-gelinlik-40849/13
  • Derin V dekoltesi, uzun dantel kolları ve kabarık eteğiyle prenses gibi olmak isteyenlerin çok seveceği bir gelinlik modeli.
  • After party için kabarık mini eteği, V yaka dekoltesi ve fiyonlu kemer detayıyla muhteşem bir gelinlik.
  • Straplez, ışıltılı işlemeli ve saten kumaşıyla tam bir deniz kızı tasarımı. Kumsal düğünleri için oldukça ideal.
Gracy Accad 2020 ilkbahar-yaz
https://vogue.com.tr/defile/gracy-accad-2020-ilkbaharyaz-gelinlik-40849/5
  • Fiyonklu üst kısmı ve çiçek işlemeleri ile romantik bir gelinlik tasarımı. Aşağı doğru kabarıklaşan eteğiyle salon düğünleri için tercih edilebilecek tasarımlardan.
Gracy Accad 2020 ilkbahar-yaz
https://vogue.com.tr/defile/gracy-accad-2020-ilkbaharyaz-gelinlik-40849/6
  • Nikah için şık bir midi gelinlik arıyorsanız bu baştan ayağa dantel işlemeli, straplez kokteyl elbisesi tasarımı çok hoşunuza gidecek.

avatar
Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-posta adresin paylaşılmayacak.