Kuşkusuz Moda Haftası denildiğinde merakla beklenen iki tanesi var. Biri Milan diğeri Paris. Bana göre bu sene biraz tatsız kalan New York ve Londra Moda haftasına göre Milan beklediğimize değdiğini gösterdi.

Armani çok renklilikten ziyade siyah ve yaşil ile karşımıza çıktı 2014 koleksiyonunda. Gucci de olduğu gibi pastel bir renk vardı ön planda. Yeşil. Yeşil ve siyahla tek düze gibi görünse de aslında koleksiyonun 360 derecelik bir sinerjisi vardı. Klasik günlük giyimin geceye dönüşmesini izlerken olgun bir doyun alıyorsunuz.

Renklerle kafanızı karıştırmadan, kumaşın kalitesini, işçiliğin mükemmelliğini görmek Giorgio Armani farkı olsa gerek!

Armani 2014 kışında sizin beklentilerinizi karşılıyor mu?

[imagebrowser id=225]

Bu arada size bu harika Armani Vintage cketi buldum. Detaylı incelemek için ürün görseline tıklayabilirsiniz.

avatar
Betül K. Yıldız

Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona betul@kadinimmutluyum.com ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-posta adresin paylaşılmayacak.