En İyi 10 Göz Kalemi ve Eyeliner

Bir göz makyajında en olmazsa olmaz malzemeler arasında sayılan eyeliner ve göz kalemi, göz şeklini belirginleştirerek bakışları çok daha derin bir görünüme kavuşturur. Herkesin göz yapısına ve tercihlerine göre değişebilecek eyeliner ya da göz kalemi seçimleri, birçok farklı markanın ürünleriyle çeşitleniyor. İşte özel bir gecede, işe giderken, günlük ya da okula giderken yaptığınız göz makyajlarınızın çok daha güzel olmasını sağlayacak en iyi 10 göz kalemi ve eyeliner.

Bobbi Brown Ink Eyeliner $29

Ink_Liner_BlackestBlack_CMYKKalem ucuyla rahatlıkla göz kapaklarınıza uygulayabileceğiniz Bobbi Brown eyeliner, özellikle simsiyah oluşuyla kedi gözü göz makyajı için son derece ideal görünüyor. $29

Estee Lauder Magic Smoky $23

DSC_0325_zpsqskkbust

Farklı göz makyajı denemeleriniz için son derece ideal olan Estee Lauder Magic Smoky birçok farklı renk seçeneğine sahip oluşuyla büyülüyor.

Sephora Retractable Eyeliner $12

Sephora-Collection-Retractable-Waterproof-Eyeliner

Waterproof özelliğe sahip Sephora ‘nın bu harika eyeliner’ı hem kalıcılığıyla hem de yumuşak sürümüyle vazgeçilmeziniz olabilir.

Lancome Le Crayon Khol Eyeliner $26

lancome-kholstiftSize bir kerede eyeliner çekme alışkanlığı kazandıracak bir göz kalemi olan Lancome Le Crayon Khol, kullanım kolaylığı sayesinde en acil anlarınızda bile kusursuz bir göz makyajına ulaşmanızı sağlayabilir.

Clinique Pretty Easy Liquid Eyelining Pen $19.50

clinique-pretty-easy-eyelining-pen (2)

Yeterince ince ve kusursuz kuyruğa ulaşamayanlar için adeta bir kurtarıcı rolü oynayan Clinique’nin bu harika eyeliner kalemi ince ucuyla istediğiniz her şekilde eyeliner çekmenizi sağlıyor.

Shiseido Smoothing Eyeliner Pencil $20

SMK2-Smoothing-Eye-Liner-Pencil-2

Dumanlı göz makyajınızı kolayca yapmanızı sağlayan başlığa sahip Shiseido’nun eyeliner göz kalemi, yoğun renk pigmentleriyle gözünüzün şeklini harika bir şekilde ortaya çıkararak size çekici bakışlar kazandıracak.

Loreal Paris Superstar $9.48

198793767_0

Sizi birkaç dokunuşla superstar makyajına kavuşturacak bu harika eyeliner, esnek ucu sayesinde her şekilde eyeliner çekmenizi sağlıyor.

Yves Saint Laurent Eyeliner Noir Black $34

Eyeliner kalemleriyle dilediği göz makyajına ulaşamayanlar için fırçalı eyeliner ile karşımıza çıkan Yves Saint Laurent, bu harika siyah eyeliner ile buğulu bakışlar kazandırıyor.

Maybelline The Colossal Kajal $6.63

colossal-kajal-1

Çarpıcı bakışlara ulaşmanın en kolay yolu.

Laura Mercier Göz Kalemi $22

s869859-main-zoom

Harika renk tonlarına sahip bu kalem serisinde dumanlı göz makyajının farklı versiyonlarını deneyebilirsiniz.

avatar
Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-posta adresin paylaşılmayacak.