Sevgililer Günü Makyajı İçin Öneriler

Sevgililer günü makyajı için hazır mısınız? Sevgililer gününe sayılı günler kalmışken o gün sevgilinize güzel görünmek için hazırlıklara başlamış olmalısınız. Eğer güzel bir sevgililer günü planı yaptıysanız kombininizle birlikte kusursuz görünmek için güzel bir makyaja da ihtiyacınız var demektir. İşte biz de sizin işinizi kolaylaştırmak adına sevgililer günü makyajı için harika öneriler derledik.

https://tr.pinterest.com/pin/654077545866704643/

Sevgililer günü makyajı için ihtiyacınız olan ilk şey jilet gibi bir ten makyajı. Bunun için peeling, maske, tonik, nemlendirici şeklinde yaptığınız bakım rutininizi kesinlikle atlamayın. Cildiniz pürüzsüz olduğunda ten ürünleri de her zaman daha iyi görünür. Daha sonra hem gözeneklerinizin kapanması hem de makyajın kalıcılığı için kendi cilt tipinize uygun bir makyaj bazı kullanın. Ve son olarak da kapatıcılığı orta ya da yüksek bir fondöten ile cildinizi pürüzsüz hale getirin.

https://tr.pinterest.com/pin/782359766494207798/

Gelelim göz makyajına. Sevgililer gününün temasına uygun bir makyaj yapmak istiyorsanız pembe, kırmızı, turuncu, kiremit ya da metalik tonlarda göz makyajı yapabilirsiniz.

Eyeshadow Palette – Mysterious
9KAK65039AA003
₺34,99 ₺24,99
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Bunun için sıcak tonların yer aldığı bir far paleti yeterli olacaktır. Gözlerinizi daha buğulu ve çekik göstermesi için gözlerinizin dış köşelerine koyu tonları uygulamayı da ihmal etmeyin.

sevgililer günü makyajı
Avon
Mark Spectralash Maskara 9ml – Siyah
(Satın Almak İçin Tıklayınız)

Göz makyajını en iyi şekilde tamamlamanın yolu kirpiklerinizi kalkık, dolgun ve simsiyah gösteren bir maskara kullanmaktan geçer.

Son olarak çarpıcı bir makyaja ulaşmak için kırmızı rujunuzu sürebilirsiniz.

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply