İndirim Sezonu Başlamışken Kürk Modelleri

Moda dünyasında hiçbir zaman popülerliğini kaybetmemiş olsa da bu sezon daha bir yükselişe geçen yapay kürkler, soğuktan korunurken şık ve elegan olmanın en kolay yolu. Soğuk kış günlerinde sıcacık kalmak için şıklığınızdan ödün vermek yerine tercih edilebilecek en şık dış giyim olan kürklere göz atmalısınız. Birçok farklı modeliyle vitrinleri süsleyen ve özellikle son dönemde yalnızca şık ve klasik kombinlerde değil günlük ve sportif kombinlerde de kullanılmaya başlanan kürkler, hazır indirim sezonundayken gardıroplarınıza katmak için vakit kaybetmeyin.

 

Siyahın asaleti kürk şıklığı ile birleşince harika bir kombin oluşturuyor. Kış mevsiminde en çok kullanılan renk olan siyaha baştan ayağa bürünerek, kürkle noktayı koyabilirsiniz. Siyah bir kürk her zaman kurtarıcı rolü oynayabilir. Hemen her kombinle uyum sağlasa da böyle tamamı siyah parçalardan oluşmuş kombinlerle çok daha asil ve cool bir görüntü oluşturuyor. Siz de kendi stilinize ve zevkinize göre kısa ya da uzun kürk modelleri seçebilirsiniz.

collage

Son dönemde kaban ve montlarda artan renk kullanımı, kürklerde de kendini göstermeye başladı. Kırmızıdan maviye, yeşilden mora kadar birçok rengin kullanıldığı bu harika kürkleri stil sahibi görünmek isteyenler için son derece ideal görünüyor. Son dönemlerde birçok farklı renin tek bir kombinde kullanılması şeklinde kendini gösteren trende, bu harika renkli kürklerle uyum sağlamak mümkün.

2

 

Son sezonda kış mevsiminin trend renkleri arasında bulunan beyaz, en çok kürklere yakıştı. Ofis yaşantısında, günlük olarak ya da şık kombinlerinizle rahatlıkla giyebileceğiniz beyaz kürkler adeta tek bir parçayla nasıl şık olunur’un cevabını taşıyor.Beyaz kürkleri hemen her renkle tamamlayabilirsiniz ancak en uyumlu olduğu renkler arasında siyah, krem ve gri yer alıyor.

111

Dış giyimde klasikten vazgeçmeyenler için en popüler modeli olan kahverengi kürkler, bu sezon daha çok beyaz ve siyah renk karışımlarıyla kendini gösteriyor. Farklı desenleriyle son derece zarif ve elegan bir görünüme kavuşturacak olan bu harika kürkler sizi soğuk kış günlerinde sıcacık tutarken şıklığınızdan da ödün vermemenizi sağlayacak. Elbette bu şıklık için gerçek kürk yerine yapay kürkleri tercih etmek çok daha doğru bir seçim olacaktır.

3

 

 

 

 

Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

No Comments Yet

Leave a Reply