Dolce and Gabba dediniz mi aklıma şu 3 kelime gelir. İtalyan, feminen ve egzotik.

Son yıllarda tarihten ve sanattan olabildiğine esin alan D&G bu sene de yine geçmişten esinlenmiş. Dün gece Milano Moda haftasında gözler ve zihinler Ortaçağdan 1960’lara olabildiğince keyifli bir görsel ziyafet yaşadı.

Hafifçe yükseltilmiş bel boylarıyla, bol paçalı kol kesinleriyle göz kamaştırıcı bir tarih ve modernize edilmiş romantiklik vardı podyumda.

Eskiden pek sevmediğim Dolce and Gabbana’ya ayrı bir sempati duymaya başladım son yıllarda. Bu seneki bu göz ziyafeti geçen senenin şaşasını aratsana da 2014’ün tüm tasarımcılara sinmiş minimalistliğini sevmedim desem yalan olur doğrusu.

garry_peppergirl_dolcagabbana_kadinimmutluyum

Önce sizi geçen seneki koleksiyona bir buyur etmek istiyroum. Gülşah’ın geçen sene hazırladığı Dolce and Gabbana dosyası için buraya tıklayın. Bir de en sevdiğim bloggerlardan Garry Pepper Girl’ün hazırladığı editorial Dolce and Gabbana göz atmanızı isterim. Onun için de bir tık buraya.

Şimdi Dolce and Gabbana’nın 2014 koleksiyonuna bir göz atmaya ne dersiniz?

[imagebrowser id=223]

Dolce and Gabbana alışverişlerinizi indirimli yapabilmeniz için aşağıdaki resime tıklayabilirsiniz.

avatar
Betül K. Yıldız

Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona betul@kadinimmutluyum.com ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-posta adresin paylaşılmayacak.