Dior Secret Garden 3 Tam Filmi Kadınım Mutluyum’da

Dior ‘un Secret Garden projesine bayılıyorum. Daha önce ikinci filme ilgili kendi blogumda bir pazarlamacı gözüyle yazmıştım. Bu seferki amacım ise siz modaseverlere yeni fimi tanıtma.

Yalnızca moda!

Bu yeni filmde 3 farklı Dior kadının geçirdiği değişiklik üzerinde durulmuş. Versailles sarayının bahçeleri ve koridorlarını arşınlayan Daria Strokous sonunda gizli bahçenin girşini buluyor.

173487-800w

 

Bu 3 farklı kadının değişimine tanık oluyoruz her yeni filmde. Her filmde daha feminen daha farklı bir Dior çıkıyor karşımıza. Dior’un tanrıçaları…

Secret Garden filmlerinin en sevdiğim yanı 80’lerin ünlü grubu Dépêche Mode şarkıları desem yeridir. 1. ve 2. filmdeki şarkılarını daha çok sevsem de bu filmdeki Dépêche Mode etkisi yadsınamaz.

3. filmin yönetmenliğini yine Inez Van Lamsweerde & Vinoodh Matadin yapmış.

İyi seyirler.

Hakkında Betül K. Yıldız

avatar
Betül Yıldız Marmara İşletme' den 2009 yılında mezun olduktan sonra kendini sosyal medya yardımıyla internet sektöründe buldu. O gün bugündür dijital dünyanın bir parçası olmaktan mutlu mesut yaşamakta. İstanbul' a olan aşkından dolayı çok gezer, hele cumartesi geceleri evine girmezdi. Şimdi New York'ta ne yapmaktadır bilinmemekle birlikte portalımızın joker elemanı olmayı kendine görev edindiği için sevgimizi ilk günden kazanmış durumda. Sıradaki istek parçayı çalması için ona betul@kadinimmutluyum.com ' dan ulaşabilirsiniz. Google+

Buna da Göz Atın

ünlülerin sonbahar stilleri

Ünlülerin Sonbahar Stilleri ile Stil İlhamı

Stil ilhamı almanın en güzel yolu ünlülerin sonbahar stilleri ile fikir edinmekten geçiyor. Stiline güvendiğiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir