Desenlerin Karışımı

Günaydınnn!

Geçtiğimiz birkaç gündeki ihmalimden dolayı kusura bakmayın nolur. Bugün size en sevdiğim eteklerimden biri olan Chicnova balıksırtı desenli eteğimi göstermek istiyorum. Ve tabiki gördüğünüz gibi desenleri karıştırmak benim profesyonel olduum bir konu olarak karşınıza çıkıyor. Surfdome’dan aldığım bere ile kombinledim bu sefer. Siz de benim gibi desnleri karıştırmayı seviyor musunuz bakalım?

 

4fu2

Picture 1 of 10

Etek /skirt: Chicnova f/w 13; Bere/beret: Surfdome f/w 13; Eşarp/Scarf & Çizmeler/Booties: Zara f/w 13; Kazak/Jersey: Oysho old; Çanta/Bag: Purificación García; Palto/Coat: Lefties f/w 13
Good morning! Sorry for the lack of entries these past few days. Today I show you one of my favorite skirts, it´s from Chicnova and it has one of the star prints this season: houndstooth. And of course, mixing prints is a tradition for me! haha This time I mix it with this b&w beanie from Surfdome, love it! Do you like this trend?
Check similiar product in below

Hakkında Alba Sánchez García

avatar
I am Fashion blogger from Spain. My blog is http://mondayt0friday.blogspot.com. I like sharing my own vision about fashion world through my outfits. Hope you like it! For any reason just touch me with alba@kadinimmutluyum.com :)

Buna da Göz Atın

Salon Dekorasyonu İçin En Şık Berjer Koltuk Modelleri

Salon dekorasyonun için büyük değişiklikler yapmak yerine ufak tefek değişimlerle bambaşka bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir