Sonbaharla ilgili sevdiğim şeylerden biri de henüz tayt giymeden biraz daha sıcak tutan şeyler giymek. Bu deri eteği gördüğümden beri kafayı taktım. Ve bu etek için ilk tercihimin saks mavisi ve siyah olacağını biliyordum. Bu iki rengi beraber çok seviyorum ve altın detaylar daha da vurucu oluyor. Bu botları her şeyle kombinlemek için ne kadar heyecanlı olduğumu bilmezsiniz. Oldukça rahatlar ve her şeye tam uyuyorlar.

Umarım beğenmişsinizdir. Yarına daha fazlası için öpücükler…

[imagebrowser id=102]

Kazak Sweater: Pull&Bear(new); Etek Skirt: Zara(new); El Çantası Clutch: Blanco(new); Botlar Boots: Zara

Wearing a little more warm clothes but without tights is something that I love of fall. I was obsessed with this skirt since I saw it. I knew that my first choice to wear it would be with the black and blue mix, I love these two colors together, and with golden details it is a hit!
You can not imagine the desire I had to go back to put these boots, they are perfect with everything and so comfortable.
hope you like the outfit, tomorrow more! xoxo

avatar
Alba Sánchez García

I am Fashion blogger from Spain. My blog is http://mondayt0friday.blogspot.com. I like sharing my own vision about fashion world through my outfits. Hope you like it! For any reason just touch me with alba@kadinimmutluyum.com :)

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-posta adresin paylaşılmayacak.