Çok Pratik 4 Makyaj Önerisi

Artık iyiden iyiye makyaj yapmamaya alıştığımız günlerden sonra soğuk havalar yaklaşırken yine elimiz makyaj malzemelerine gidiyor. Bu süreçleri kendimizi boya küpüne dönüştürmeden kolay ve pratik olarak atlatmamız mümkün. Bunun için Çok Pratik 4 Makyaj Önerisi ile karşınızdayım!

1) Aydınlatıcı:

Yüzünüzün yüksek bölgelerine süreceğiniz aydınlatıcı yüzünüzün hem olduğundan daha ince görünmesini hem de yüzünüzün ışıldamasını sağlayacaktır.

1

11

Kadınım Mutluyum Dükkan: The Balm theBalm Mary Lou Luminizer – Highlighting Powder ($30.96)

2) Keskin Kaşlar Mor Dudaklar

Yüzünüze gereksiz makyaj yapmadan sadece bir ruj ve biraz kaş kalemiyle çok keskin ama bir o kadar da sade bir görünüme sahip olabilirsiniz.

2

22

Kadınım Mutluyum Dükkan: Yves Saint Laurent Lipstick – 54 Prune Avenue ($35.00)

ilgili yazı

3) Işıltılı Bronzer/Kontur

Yüzünüzdeki hatları ortaya çıkartmak hem de biraz daha canlı görünmek için içerisinde ışıltılar bulunan bronzerlarla kontur uygulaması yapmanız yeterli olacaktır. Kontur uygulamasını elmacık kemiklerinizin hemen altına yaparsanız yüzünüz daha ince gözükecektir.

3

33

Kadınım Mutluyum Dükkan: Bobbi Brown – Bronze Glow ($52.00)

4) Kalın Kaşlar ve Bordo Dudaklar

Mor ve bordo her ne kadar birbirine yakın renkler gibi dursa da aslında farklı 2 kişiliği simgeliyor. Daha kadınsı ve daha seksi bir görünüm için en uygun olan renk bordo.

4

44

Kadınım Mutluyum Dükkan: L’Oréal Infallible Le Rouge Lipstick ($9.99)

ilgili-yazı4

avatar
Ece X.

Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-posta adresin paylaşılmayacak.