Bayram Tatili İçin 3 Bayram Kombini Önerisi

Önümüzdeki ramazan bayramı, yaz aylarına denk geldiği için çoğu kişi tatil planlarını yaptı bile. 3 günlük tatili değerlendirmek isteyenler ya da bayramı sevdikleriyle geçirmek isteyenler için hazırlıklar başlamış olmalı. Bayramda şık ve özenli görünmek 7’den 70’e herkes için önemli. Siz de bayramı nasıl geçirirseniz geçirin şık ve stil sahibi görünmek için birkaç kombin önerisi almaya ne dersiniz?

Akraba Ziyareti Kombini

http://stylewich.com/2016/06/romantic-floral-print-dress-red-loafer-mules/

Yaz mevsimine denk gelen bayram için elbette çiçekli ve uçuş uçuş elbiseler seçmek şart. Eğer bu bayram hem yaz havasını taşımak hem de akraba ziyaretine uygun bir kombin yapmak istiyorsanız bu harika elbiseleri tercih edebilirsiniz. Evlere girip çıkarken zorluk çekmemek için mule ayakkabı tercih ederseniz çok rahat edersiniz. Bu kombin ile bayram havasını içinizde taşıdığınızı herkese gösterebilirsiniz. Bu bayram kombinlerinizde cıvıl cıvıl renkleri kullanmaktan hiç çekinmeyin.

Bayram Gezmesi Kombini

https://tr.pinterest.com/pin/334251603584862005/?lp=true

Eğer bayram tatilini fırsat bilip farklı şehir ya da ülkeleri gezmeyi planlıyorsanız hem şık hem de rahat bir bayram kombini önerisi ile karşınızdayız. İçinde rahat edeceğiniz bir elbise ve spor ayakkabılar harika bir seçenek olabilir. Sizi hem stil sahibi gösterecek hem de rahatınızı bozmayacak bir elbise ve ayakkabı ile bayram tatilinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Çok fazla gezeceğiniz için hantal bir çanta yerine ihtiyaçlarınızı sığdırabileceğiniz küçük bir çapraz çanta yeterli olacaktır. Ancak alışveriş yapacaksanız bir sırt çantası çok daha yerinde bir tercih olur.

Bayram = Yaz Tatili Kombini

https://tr.pinterest.com/pin/210332245080335848/?lp=true

Bayram tatili dendiğinde aklınıza hemen tatil planları yapmak geliyorsa sizin için vereceğimiz kombin önerisi de elbette plaja giderken giyebileceğiniz bir kombin olacak. Bayram alışverişi sizin için terlik, hasır çanta, hasır şapka ve tatilde giyilecek kıyafetlerden oluşacak. Yaz tatili için bir bayram kombini yapmak için plaja giderken alacağınız geniş bir hasır çanta, rahat mı rahat terlikler, plajda da şık görüneceğiniz bir etek, deniz sonrası bikini üzerinde de giyebileceğiniz oversized bir beyaz gömlek ve gözlük yeterli olacaktır.

Peki siz bayramı nasıl geçireceksiniz ve hangi bayram kombini sizin favoriniz?

avatar
Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-posta adresin paylaşılmayacak.