Alice+Olivia 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Evet, evet biliyorum. Bir çoğunuz ilk defa duyuyorsunuz bu ismi. Açıkça söylemek gerekirse bende ilk defa duyuyorum ve görüyorum. Öyle ki gördüklerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Alice+Olivia neşeli ve enerjik bir insan değilseniz bile bu koleksiyondan sonra öyle olacaksınız. Parçalara bakmak bile insanın içine yazdan kalma duyguları geri yerleştiriyor. 365 gün geçse de yine yaz olsun diyorsunuz. İşte bence o kadar başarılı bu koleksiyon.

Alice_Olivia_008_2000_592x888

Aslında buralarda yeni oldukları belli, az parçayla küçük bir defileyle bile çok başarılı bir sonuç ortaya çıkartmışlar. Renklerin kullanımı, desenler ve özellikle tek parça olmayan kombinlerin birbiriyle uyumlarına bayıldım.

İçinde biraz da latin esintileri barındıran elbiseler önümüzdeki sene sıcak havalarda bolca göreceğimiz tarzda parçalar. Renklerin yanı sıra siyah ve beyazın uyumundan dengeli bir şekilde yararlanılan koleksiyonda, şal desenine demode diyenlerin çok yanıldıklarını gösterecek parçalar da var.

Hanım hanımcık kız görüntüsü altına inceden inceye koydukları seksi kız imajı ise aslında bütün kadınların hayatında yapmak istediği ayrımlardan bir tanesi. Bakış açısına göre değişebilecek derinlikteki kıyafetleri yaratmak hiç kolay bir iş değil. Lafı fazla uzatmadan sizi bayıldığım koleksiyonun resimleriyle baş başa bırakıyorum efendim.

1

2

3

4

5

6

7

8

Alice + Olivia 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Picture 1 of 24

Hakkında Ece X.

avatar
Merhaba! Ben Ece, Marmara Üniversitesi İşetme mezunuyum. Deneyimlerimi ve bilgilerimi paylaşmak en büyük tutkum. Yazılı olarak buradan, izlemek isterseniz eğer beni Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz. Mutlu Kalın!

Buna da Göz Atın

dekorasyonda sıcak renkler

Dekorasyonda Sıcak Renkler Nasıl Kullanılır?

Dekorasyon aşıklarına dekorasyonda sıcak renkler kullanma rehberi! Havaların soğumasıyla birlikte ev dekorasyonunda küçük değişiklikler yaparak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir