2018’de Trend Olacak En İyi 10 Kahkül Modeli

2018 saç trendleri arasında kahkül modelleri yükselişe geçti. Birbirinden farklı kahkül modeli ile siz de yüzünüzün daha ince, daha yuvarlak ya da daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. Yüz şeklini büyük ölçüde değiştiren kahkül kesimi aynı zamanda saçları da gür gösteriyor. Kısa ya da uzun her türlü saç şekline uyum sağlayan kahkülleri 2018’de denemeye ne dersiniz? Bu yıl birbirinden farklı bir çok kahkül modeli popüler olacak.

İşte sizin için seçtiğimiz 10 kahkül modeli.

Fotoğraf: Getty Images

Kısacık saçlar 2018 saç trendleri arasında yer alıyor. Kısa saçlara da kısa kahküller oldukça yakışıyor.

Fotoğraf: Getty Images

Dalgalı saçlara sahipseniz bu dalgalı ve dağınık kahkül modelini tercih edebilirsiniz. Kısa ve orta boy saçlar için oldukça uygun olduğunu söylemek mümkün.

Fotoğraf: Getty Images

Son birkaç sezondur kıvırcık kahküller popüler hale geldi. Eğer sizin de saçlarınız kıvırcıksa kahkül kestirebilirsiniz. Saçlarınız kıvırcık değilse perma yaptırarak da bu saçı elde edebilirsiniz. Özellikle geniş alnı olanlar için oldukça ideal.

Fotoğraf: Getty Images

Dağınık duran ve ortadan ayrılan kahküller de vintage bir görünüm kazandırıyor. Eğer genel stiliniz vintage stiline yatkınsa bu saç ile harika görünebilirsiniz. Orta boy ve kısa saçlar için uygun.

Fotoğraf: Getty Images

Uzun, dağınık, kenarlardan düşen ve hareketli kahkül modeli de bu yıla damgasını vuracak. Her türlü saç şekline yakışan bu kahkül modeli özellikle röfle ve ışıltılı saçlar için harika bir seçim olabilir.

Fotoğraf: Getty Images

Gözlerinize kadar düşecek dağınık kahkül modelleri trend olacak demiştik. Bu kafanın üst kısmından başlayarak inen kahküller de buna en güzel örnek.

Fotoğraf: Getty Images

Mini kahkül modeli de son zamanlarda çok konuşulan bir saç modeli oldu.

Fotoğraf: Getty Images

Kalın kahkülleri kullanmayı sevmiyorsanız seyrek şekilde de kullanabilirsiniz.

Fotoğraf: Getty Images

Düz ve bbo saç modeli için en ideal kahkül modeli.

Fotoğraf: Getty Images

2018 yılına damga vuracak kahküller genellikle düz ve tüm alnı kapatan modeller değil, dalgalı ve doğal modellerden oluşuyor. Eğer siz de doğal bir görünüme kavuşmak istiyorsanız uçuşmasına izin vereceğiniz, ortadan ya da yana doğru ayırabileceğiniz ve her türlü saç şekli ile uyum sağlayacak bir kahkül modeli tercih edebilirsiniz.

avatar
Damla Akar

İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon Mezunu olsa da gönlünü yazarlığa kaptırmış, büyümeyi kabul etmeyen ve çocuk ruhundan vazgeçmeyen, edebiyata ve müziğe tutkun, aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır bizim Damlamız!

Henüz yorum yok

Yorum Yap

E-posta adresin paylaşılmayacak.