Pronovias Elie by Elie Saab 2014 Gelinlik Koleksiyonu

Gelinlik zor konu.Doğruya doğru bir genç kızın senelerdir hayalini kurduğu gün sonunda gelip çatmıştır ve dünyanın en güzel kadını olmak onun hakkıdır.

Hala istediğim gelinliği bulmadım diyenlerdenseniz eğer dünyaca ünlü modacı Elie Saab’ın her sene Pronovias için hazırladığı kleksiyona göz atmadan geçmeyin derim.

Klasik Elie Saab izlerini taşıyan koleksiyon yine romantik yine oldukça zarif. 2014 koleksiyonda benim favorim CRUX oldu.

Gelinlik denilince usta isim çok. Elie Saab benim için favori tasarımcı olduğundan en çok Elie Saab gelinliklerini beğeniyorum. Siz en çok hangi tasarımcıları beğeniyorsunuz?

Pronovias Elie by Elie Saab 2014 Koleksiyonu

Picture 1 of 10

Hakkında Fazilet Kara

avatar
Öğretmenimiz, canımız, her şeyimiz... Yakın bir zamanda kendisini dünya evine yollayacağız. Kendi peri masalını hazırlarken bulduğu, gördüğü, beğendiği şeyleri bize de anlatıyor. Biz de çok beğeniyoruz moda zevkini, dekorasyon gözünü, organizatör disiplinini. Evlilik düşüncesi olan, ev değiştirmeye karar veren onu takip etsin...

Buna da Göz Atın

Gracy Accad 2020 ilkbahar-yaz

Gracy Accad 2020 İlkbahar-Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Gelinlik koleksiyonlarını sunmaya devam ediyoruz. Hem modern hem de romantik gelinlikleri beğenen gelin adayları Gracy …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir